Մեր զինվորի անվտանգությանը հասնելու համար կաշխատենք աշխարհի լավագույն մասնագետների հետ. Նարեկ Կարապետյան (տեսանյութ)
«Ուժեղ Հայաստան» կուսակցության անդամ Նարեկ Կարապետյանը պարզաբանել է, թե ինչու են իրենց թիմում ներգրավել իսրայելցի գեներալի։
«Ամենակարևոր պրինցիպը, որն ուզում ենք վերցնել, զինվորի անվտանգությունն է, մեր զինվորի անվտանգությանը հասնելու համար մենք կաշխատենք աշխարհի լավագույն մասնագետների հետ, գեներալը աշխարհի հինգ լավագույն հակաօդային պաշտպանության մասնագետներից է»,- նշել է նա։
Կարապետյանի խոսքով՝ զինվորի կյանքն առաջնային է ու աշխատելու են այնպես, որ վաղը Հայաստանը, իրապես, ունենա փակ օդ։

Для обеспечения безопасности наших солдат будем работать с лучшими специалистами мира — Нарек Карапетян (видео)
Член партии «Сильная Армения» Нарек Карапетян объяснил, почему они включили в свою команду израильского генерала.
«Главный принцип, который мы хотим реализовать, — безопасность солдата. Для обеспечения безопасности наших военнослужащих мы будем работать с лучшими специалистами мира. Этот генерал — один из пяти ведущих специалистов мира по противовоздушной обороне», — отметил он.
По словам Карапетяна, жизнь солдата является приоритетом, и они будут работать так, чтобы завтра Армения действительно имела закрытое воздушное пространство.