«Մենք այլևս թույլ չենք լինի». «Ուժեղ Հայաստան»-ը հոլանդական ու հունական ընկերությունների հետ հուշագիր ստորագրեց (Տեսանյութ)
«Ուժեղ Հայաստան» կուսակցությունը ստորագրել է հուշագիր՝ հոլանդական Dyami անվտանգության հետախուզական ընկերության և հունական DRCS ընկերության հետ։
«Մենք այլևս թույլ չենք լինի։ Հենց նոր ստորագրեցինք հուշագիր՝ հոլանդական Dyami անվտանգության հետախուզական ընկերության և հունական DRCS ընկերության հետ։
Սամվել Կարապետյանի վարչապետ դառնալուց հետո մենք փոփոխություններ ենք բերելու»,- ասվում է հաղորդագրությունում։

«Мы больше не будем слабыми»: «Сильная Армения» подписала меморандум с нидерландской и греческой компаниями
Партия «Сильная Армения» подписала меморандум с нидерландской разведывательно-консалтинговой компанией в сфере безопасности Dyami и греческой компанией DRCS.
«Мы больше не будем слабыми. Только что мы подписали меморандум с нидерландской разведывательной компанией в сфере безопасности Dyami и греческой компанией DRCS.
После того как Самвел Карапетян станет премьер-министром, мы внесем изменения», — говорится в сообщении.