Աննա Հակոբյանը հանձնել է իրեն տրամադրված սենյակը
«Իմ քայլը» բարեգործական հիմնադրամը հիմնադրման օրվանից (2018թ) երբևէ չի գործել Կառավարության շենքում։ Հիմնադրամը 2020 թվականի սկզբից իր գործունեությունն իրականացնում է Տերյան 1/1 հասցեում, իսկ մինչ այդ գործել է տարբեր հասցեներում վարձակալվող տարածքներում, հայտնում են «Իմ քայլը» հիմնադրամից։
«Ինչ վերաբերում է Աննա Հակոբյանին, ապա նա իրեն Կառավարությունում տրամադրված աշխատասենյակը հանձնել է 2026 թվականի փետրվարի 25-ին։
Խնդրում ենք Oragir news-ին զերծ մնալ անհիմն ենթադրություններից և առաջնորդվել բացառապես ճշգրիտ ու ստուգված տեղեկատվությամբ»,-նշված է հաղորդագրության մեջ։

Анна Акопян сдала предоставленную ей комнату
Благотворительный фонд "Мой шаг" с момента своего основания в 2018 году никогда не функционировал в здании правительства. С начала 2020 года фонд осуществляет свою деятельность по адресу Теряна 1/1, а до этого работал в арендуемых помещениях по различным адресам, сообщили в фонде.
«Что касается Анны Акопян, то она освободила предоставленный ей в правительстве рабочий кабинет 25 февраля 2026 года.
Просим Oragir news воздерживаться от необоснованных предположений и руководствоваться исключительно точной и проверенной информацией», — говорится в сообщении.