Պատրաստ ենք ամեն ինչ զոհաբերել՝ հանուն Հայաստանի. Սամվել Կարապետյան (Տեսանյութ)
Ազգային բարերար, «Ուժեղ Հայաստան» կուսակցության վարչապետի թեկնածու Սամվել Կարապետյանը հայ ժողովրդին հղած իր ուղերձում նշեց՝ «Ուժեղ Հայաստան» քաղաքական ուժին հնարավոր չէ կանգնեցնել, պայքարելու են և հաղթեն ընտրություններում՝ երկիրը դուրս բերելու այն վիճակից, որին հասցրել են գործող իշխանությունները։
«Մենք բոլորս պատրաստ ենք ամեն ինչ զոհաբերել՝ հանուն Հայաստանի, մինչդեռ Փաշինյանը ամեն ինչ զոհաբերում է հանուն իր աթոռի։
Հիմա թող նրանք լսեն մեզ, երբ ասում ենք՝ փոփոխությունը գալիս է», - ասաց Սամվել Կարապետյանը։
Նա նշեց՝ իշխանության գալուց հետո կտեղծեն ուժեղ տնտեսություն, ուժեղ դիվանագիտություն, ուժեղ անվտանգություն։

Мы готовы пожертвовать всем ради Армении — Самвел Карапетян (видео)
Национальный благотворитель, кандидат в премьер-министры от партии «Сильная Армения» Самвел Карапетян в своём обращении к армянскому народу заявил, что политическую силу «Сильная Армения» невозможно остановить. По его словам, она будет бороться и победит на выборах, чтобы вывести страну из ситуации, к которой её привели действующие власти.
«Мы все готовы пожертвовать всем ради Армении, тогда как Пашинян приносит всё в жертву ради своего кресла.
Пусть теперь они услышат нас, когда мы говорим: перемены уже приходят», — заявил Карапетян.
Он также отметил, что в случае прихода к власти будут сформированы сильная экономика, сильная дипломатия и сильная система безопасности.