Ես իմ բոլոր խոստումների իրականացումը երաշխավորում եմ. Սամվել Կարապետյան (Տեսանյութ)
«Հայաստանը պետք է դառնա անվտանգ, խաղաղ, հարուստ, կայուն, ուժեղ երկիր։ Երկիր, որտեղ կառավարիչները ոչ թե դատարկում են բյուջեն ու լցնում սեփական գրպանները, այլ հակառակը, դատարկում են սեփական գրպանները՝ հանուն մեր հայրենիքի բարեկեցության», - հայ ժողովրդին հղած իր ուղերձում նշեց ազգային բարերար, «Ուժեղ Հայաստան» կուսակցության վարչապետի թեկնածու Սամվել Կարապետյանը։
Նա հավելեց՝ վերականգնելու են նաև երկրում արդարությունը, համերաշխությունն են վերականգնելու, ստեղծելու են հարուստ տնտեսություն, բարեկեցիկ կյանք են ապահովելու ժողովրդի համար։
«Աղքատություն բառը թողնելու ենք անցյալում։ Ես այս բոլոր խոստումների իրականացումը երաշխավորում եմ», - ասաց Սամվել Կարապետյանը։

Я гарантирую выполнение всех своих обещаний — Самвел Карапетян (видео)
Национальный благотворитель, кандидат в премьер-министры от партии «Сильная Армения» Самвел Карапетян в своём обращении к армянскому народу заявил, что Армения должна стать безопасной, мирной, богатой, стабильной и сильной страной.
«Страной, где руководители не опустошают бюджет и не наполняют собственные карманы, а, напротив, тратят собственные средства ради благополучия нашей Родины», — отметил он.
Он добавил, что в стране будут восстановлены справедливость и общественное согласие, будет создана сильная экономика и обеспечена благополучная жизнь граждан.
«Слово "бедность" мы оставим в прошлом. Я гарантирую выполнение всех этих обещаний», — заявил Карапетян.