Ազատություն Սամվել Կարապետյանին, ազատություն փոփոխությանը․ Լիանա Մանուկյան (Տեսանյութ)
«Ուժեղ Հայաստան» կուսակցության անդամ Լիանա Մանուկյանը մեջբերել է ազգային բարերար, «Ուժեղ Հայաստան» կուսակցության վարչապետի թեկնածու Սամվել Կարապետյանի հետևյալ խոսքերը․
«Նրանք կարող են ինձ բանտարկել, կարող են խոչընդոտել, որ խոսեմ մարդկանց հետ, սակայն չեն կարող կանգնեցնել այն փոփոխությունը, որը մենք բերելու ենք»։
Ապա Լիանա Մանուկյանը կոչ է արել մասնակցել ապրիլի 15-ին կայանալիք դատական նիստին․
«Սիրելի՛ հայրենակից, ապրիլի 15-ին, ժամը 12։00-ին Հակակոռուպցիոն դատարանում՝ Երևան, Թբիլիսյան խճուղի 3/9 հասցեում, տեղի կունենա ազգային բարերար Սամվել Կարապետյանի դատավարության հերթական նիստը։ Ես այնտեղ եմ լինելու և սպասելու եմ քեզ։

Свободу Самвелу Карапетяну, свободу переменам — Лиана Манукян
Член партии «Сильная Армения» Лиана Манукян привела слова национального благотворителя, кандидата в премьер-министры от партии «Сильная Армения» Самвела Карапетяна:
«Они могут меня заключить в тюрьму, могут помешать мне общаться с людьми, но не смогут остановить те перемены, которые мы принесём».
Затем Лиана Манукян призвала принять участие в судебном заседании, которое состоится 15 апреля:
«Дорогие соотечественники, 15 апреля в 12:00 в Антикоррупционном суде (Ереван, Тбилисское шоссе, 3/9) состоится очередное заседание по делу национального благотворителя Самвела Карапетяна. Я буду там и буду ждать вас.