11:00–17:00 Ալեք Մանուկյան փողոց 10, 15, 15Ա, 17 շենքեր, Այգեստան 7-րդ փողոց 1–18 առանձնատներ, Հ. Շահինյան փողոց 1, 2, 11, 12 առանձնատներ, Իսակովի պողոտա 26 շինություն,
11:00-17:00 Դավիթ Անհաղթի փողոց 10-18 շենքեր, Գոգոլի փողոց 24/23 շենք և 2-26 առանձնատներ,
10:00–16:00 Հակոբյանց, Առաքելյան, Խաչատրյան, Բաշինջաղյան փողոցներ մասնակի, Սիսակյան փողոց 22 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Ծիծեռնակաբերդի խճուղի 1՝ Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիր,
11:00-17:00 Գ․ Նժդեհի փողոց 45 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Արտաշիսյան փողոց 59, 61, 63, 63Ա, 63Բ, 65, 67, 69, 57/12, 55/13, 53/14, 53/15 շենքեր, Արտաշիսյան փողոց 57/1, 59/1 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Մանանդյան փողոց 41/44, Չեխովի փողոց 47 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Չեխովի փողոց 48, 50, 52, 57Ա, 59Ա,
10:00–16:00 Արշակունյաց պողոտա 18, 18Ա, 18Բ, 18Գ, 18Դ, 18Ե, 18Զ շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
13:00–16:00 Նոր Նորք 2-րդ զանգված՝ Մոլդովական փողոց 21, 23, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 27 շենքեր և հարակից տարածքների առանձնատներ, «Արզնի Կաթնամթերք» ՍՊԸ, «Զորախաչ» ՍՊԸ, «Կամուրջ» ՍՊԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-14:00 Աբովյան համայնք, «Քարափ» և «Ուռենի» ենթակայանների հարակից այգետնակներ, Աբովյան քաղաք՝ Ի․ Զաքարյանի անվան այգի,
11:00–15:00 Հրազդան քաղաք՝ մասնակի, «Տրեստ-Շինինդուստրիա» ՍՊԸ, Երկաթ Բետոնե արտադրամաս, «ՍԴՄ կենտրոն» ՍՊԸ և հարակից բաժանորդներ, Կաթնաղբյուր, Դավթաշեն, Աշնակ գյուղեր, Զառ գյուղ մասնակի,
11։00-17։00 «Զատիկ» մանկատան տնտեսական գոտի (գոմեր) և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ջրաբեր գյուղի հանքարդյունաբերական տարածք, հարակից բնակիչ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Առինջ գյուղ մասնակի,
11:00–12:30 Գավառ քաղաք՝ Ազատության փողոց 21, 23, 24, 25, 26, 33, 34, 36, 39, 41, 47, 48, 70, 62, 67, 42, 46, 53, 61, 43, 69, 50, 57, 55 շենքեր, թիվ 9 միջնակարգ դպրոց, նախկին «Յունիբանկ» ընկերություն, «Դոմիկներ» տարածք, «Օժանդակ դպրոց», «Գյուղատնտեսական քոլեջ», «Սովխոզի մուտք»,
11:30–12:50 Վարդենիս քաղաք՝ Զորավար Անդրանիկի փողոց մասնակի,
14:00–15:00 Վարդենիս քաղաք Վիկտոր Համբարձումյան փողոց մասնակի,
11:00-16:00 Վարդենիս քաղաք՝ Իսակովի փողոց մասնակի,
13:00–14:30 Գավառ քաղաք՝ Միքայելյան փողոցի առանձնատներ, «Ամեն ինչ տան համար» խանութ-սրահ, Ազատության փողոց մասնակի, Միքայելյան փողոցի փակուղի, Միքայելյան 2-րդ նրբանցք «Փեփոյի ձոր» տարածք, դատախազության շենք, Գավառի պետական համալսարան, Գավառի կենտրոնական հիվանդանոց և հարակից բնակիչ-բաժանորդներ, «Գավառ» ՍՊԸ գազալցակայան, Օգոստոսի 23-ի փողոցի առանձնատներ, Աստղձոր, Զոլաքար համայնքներն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ:

11:00–17:00 жилые дома 10, 15, 15А, 17 на улице Алека Манукяна, частные дома 1–18 на 7-й улице Айгестана, частные дома 1, 2, 11, 12 на улице Г. Шагиняна, здание по адресу проспект Исакова 26,
11:00-17:00 жилые дома 10–18 на улице Давида Анахта, жилой дом 24/23 и частные дома 2–26 на улице Гоголя,
10:00–16:00 частично улицы Акопянца, Аракеляна, Хачатряна, Башинджагяна, жилой дом 22 на улице Сисакяна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
10:00-16:00 по адресу: Цицернакабердское шоссе, 1 (Спортивно-концертный комплекс имени Карена Демирчяна),
10:00–16:00 жилые дома 18, 18А, 18Б, 18Г, 18Д, 18Е, 18З на проспекте Аршакуняц и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
11:00-17:00 жилой дом 45 на улице Г. Нжде и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), жилые дома 59, 61, 63, 63А, 63Б, 65, 67, 69, 57/12, 55/13, 53/14, 53/15 на улице Арташисяна, жилой дом 41/44 на улице Манандяна, жилой дом 47 на улице Чехова и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), жилые дома 48, 50, 52, 57А, 59А на улице Чехова, жилые дома 57/1, 59/1 на улице Арташисяна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
13:00–16:00 2-й массив Нор Норка — жилые дома 21, 23, 25, 25/1, 25/2, 25/3, 25/4, 27 на улице Молдовакан, частные дома прилегающих территорий, ООО «Арзни Катнамтерк», ООО «Зорахач», ООО «Камурдж» и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
11:00-14:00 община Абовян — садовые участки, прилегающие к подстанциям «Карап» и «Урени», город Абовян — сады имени И. Закаряна,
11:00–15:00 частично город Раздан, ООО «Трест-Шининдустрия», железобетонный производственный цех, ООО «СДМ Центр» и прилегающие абоненты, села Катнагбюр, Давташен, Ашнак, частично село Зар,
11։00-17։00 хозяйственная зона детского дома «Затик» (хлева) и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), карьеры села Джрабер и прилегающие абоненты (являющиеся и не являющиеся жильцами), частично село Ариндж,
11:00–12:30 город Гавар — жилые дома 21, 23, 24, 25, 26, 33, 34, 36, 39, 41, 47, 48, 70, 62, 67, 42, 46, 53, 61, 43, 69, 50, 57, 55 на улице Азатутян, средняя школа №9, бывшая компания «Юнибанк», территория «Домики», вспомогательная школа, сельскохозяйственный колледж, «Совхози Мутк» (вход совхоза),
11:30–12:50 город Варденис — частично улица Зоравара Андраника,
14:00–15:00 город Варденис — частично улица Виктора Амбарцумяна,
11:00-16:00 город Варденис — частично улица Исакова,
13:00–14:30 город Гавар — частные дома на улице Микаеляна, магазин-салон «Все для дома», частично улица Азатутян, тупик улицы Микаеляна, 2-й переулок улицы Микаеляна («Пепо дзор»), здание прокуратуры, Гаварский государственный университет, центральная больница Гавара и прилегающие абоненты, газозаправочная станция ООО «Гавар», частные дома на улице Огостоси 23, населённые пункты Астхдзор и Золакар полностью и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),