«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 20-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Մյասնիկյան պողոտա 1-20, 12-35 առանձնատներ, Նորք թաղամաս 1-16 առանձնատներ, Նորքի Այգիներ 1, 19 առանձնատներ, Կոնդ թաղամաս 34-243 առանձնատներ, Կոնդ թաղամաս 19-189 առանձնատներ մասնակի, Ռուսթավելու փողոց 3-102, 17-41, 68-98 առանձնատներ, Ս․ Երևանցու փողոց 24-38, 32-73 առանձնատներ,
10:00-16:00 Սիլիկյան թաղամաս՝ 7, 9 փողոցներ մասնակի,
10:00-16:00 Բաբաջանյան փողոց 1, 1/1, 1/2, 3/1, 5/1, 6, 8, 21, 23/1, 25/1, 27/1, 29/1 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00–16:00 Արշակունյաց պողոտա 75 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 Նոր Նորքի 5-րդ զանգված՝ Միկոյան փողոց 2, 4, 4/1, 6, 8, 10, 12, 14 շենքեր, Գալշոյան փողոց 6, 8, 8/1, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 46, 48, 50 շենքեր, Գալշոյան փողոց 18/19 առանձնատուն և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, թիվ 159 դպրոց, «Բրենդլիդեր», «Կորոնա Սոլարե», «Ն․Թ․Ֆ․», «Հորիզոն-95» ՍՊԸ-ներ, «Սուրբ Սարգիս» ԵԿ, ՀՀ Կադաստրի Կոմիտեի մասնաշենք, «Վեոլիա Ջուր», «Յուքոմ» ՓԲԸ-ներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ; թիվ 268 մսուր մանկապարտեզը, «Ա․ Շիրակացու անվան ճեմարան» ՓԲԸ, «Երևանտրանս» ՓԲԸ, «Ինժնախագիծ», «Հայնախագիծ» ԲԲԸ-ներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ; «Ինտել» , «Ջի Էս Թի Փաուեր» ՍՊԸ-ներ,
11:00-17:00 Փարաքար, Թաիրով, Մուսալեռ և Պտղունք գյուղեր մասնակի,
11:00-12:30 Դալար գյուղ մասնակի,
11:00-13:00 Մասիս քաղաք՝ 1-7-րդ, Հերացի, Դպրոցականների, Հանրապետության, Արարատյան, Ազատամարտիկների, Գարեգին Նժդեհի, Շիրակի, Շիրազի փողոցներ մասնակի, 1-ին, 2-րդ և Նոր թաղամասեր մասնակի, «Տելեկոմ Արմենիա» ընկերություն, ՀՀ Կադաստրի կոմիտեի Մասիսի տարածքային ստորաբաժանում, Քաղաքապետարան, Երաժշտական դպրոց, Շուկա և կից խանութներ ոչ բնակիչ բաժանորդներ, Խաչփառ, Նորաբաց, Դարակերտ գյուղեր մասնակի,
11:00–14:00 Մասիս քաղաք՝ 5–8 փողոցներ, Հանրապետության փողոց մասնակի և 6-րդ նրբանցք մասնակի, Կենտրոնական հրապարակի հարակից տարածք մասնակի,
13:30–15:00 Արտաշատ քաղաք՝ Աբովյան, Աղայան, Չարենցի և Կոմիտասի փողոցներ մասնակի, Մրգավան գյուղ մասնակի,
11:00-13:30 Եղեգնաձոր քաղաք՝ Իսրայել Օրի, Նալբանդյան, Կոմիտասի, Գագարինի, Սևակի, 26 Կոմիսարների, Աթարբեկյան, Ավագյան, Արսենյան, Թամանցիների, Թումանյան, Իսակովի, Իսահակյան, Լևոնյան, Խանջյան, Խաչատրյան, Միկոյան, Մյասնիկյան, Մոմիկի, Նալբանդյան, Նարեկացու, Շահումյան, Սպանդարյան, Օրբելու, Բաղդասարյան և Բաղրամյան փողոցներ մասնակի,
11:00-16:00 Նոր Ազնվաբերդ գյուղ մասնակի,
11:00–17:00 Աբովյան քաղաք՝ Պիոներական փողոցի ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Պտղնի, Զովք, Վերին Պտղնի գյուղեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-13:00 Մարտունի քաղաք մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-15։00 Կարճաղբյուր գյուղ՝ 13, 15, 19 փողոցներ մասնակի,
11:00-17:00 Ձորագյուղ բնակավայր մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00–12:00 Իջևան քաղաք՝ Երևանյան փողոց 271 հասցե և 8-րդ նրբանցք 17 հասցե,
12:30–14:30 Իջևան քաղաք՝ Երևանյան փողոց 141, 168 հասցներ,
11:00-13:30 Դիլիջան քաղաք՝ Վասիլև, Կամո փողոցներ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:30–14:30 Դիլիջան քաղաք՝ Տ. Պետրոսյան և Կալինինի փողոցներ մասնակի,
11։00-16։00 Ամասիայի տարածաշրջան՝ Ամասիա գյուղի Հարասլավական թաղամաս,
10:00-12:00 Աղիտու, Նորավան, Որոտան, Վաղատին գյուղեր,
11:30–14:30 Սիսիան քաղաք՝ Խանջյան փողոց մասնակի, Անդրանիկ Մանուկյան, Երիտասարդական, Գետափնյա, Այգեստան և Վ. Խորենու փողոցներ:

ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работ, 20 апреля текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
11:00–17:00 частные дома 1–20, 12–35 на улице Мясникяна, частные дома 1–16 квартала Норк, частные дома 1, 19 квартала Норки Айгинер, частные дома 34–243 квартала Конд, частично частные дома 19–189 квартала Конд, частные дома 3–102, 17–41, 68–98 на улице Руставели, частные дома 24–38, 32–73 на улице С. Ереванци,
10:00-16:00 частично улицы 7, 9 в квартале «Силикян»
10:00-16:00 жилые дома 1, 1/1, 1/2, 3/1, 5/1, 6, 8, 21, 23/1, 25/1, 27/1, 29/1 на улице Бабаджаняна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
10:00–16:00 жилой дом 75 на проспекте Аршакуняц и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
11:00-17:00 5-й массив Нор Норка — жилые дома 2, 4, 4/1, 6, 8, 10, 12, 14 на улице Микояна, жилые дома 6, 8, 8/1, 10, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 46, 48, 50 на улице Галшояна, частный дом 18/19 на улице Галшояна и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), школа №159, ООО «Брендлидер», «Корона Соларе», «Н.Т.Ф.», «Горизонт-95», церковь «Сурб Саркис», здание Комитета кадастра РА, «Веолия Джур», «Юком» и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), ясли-детский сад №268, ЗАО «Лицей им. А. Ширакаци», ЗАО «Еревантранс», «Инжнахагиц», «Айнахагиц» и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), ООО «Интел», «Джи Эс Ти Пауэр»,
11:00-17:00 частично села Паракар, Таиров, Мусалер, Птхунк,
11:00-12:30 частично село Далар,
11:00-13:00 город Масис — частично улицы 1–7, Гераци, Дпроцаканнери, Анкахутян, Араратян, Азатамартикнери, Гарегина Нжде, Ширака, Шираза, частично кварталы 1-й, 2-й и Нор, «Тим Телеком», Кадастр, мэрия, музыкальная школа, рынок и прилегающие магазины (абоненты (не являющиеся жильцами)), частично села Хачпар, Норабац, Даракерт,
11:00–14:00 город Масис —улицы 5–8, частично улица Анрапетутян, частично 6-й переулок, а также прилегающая к Центральной площади территория,
13:30–15:00 город Арташат — частично улицы Абовяна, Агаяна, Чаренца, Комитаса, частично село Мргаван,
11:00-13:30 город Еuегнадзор — частично улицы Исраела Ори, Налбандяна, Комитаса, Гагарина, Севака, 26 Комиссаров, Атарбекяна, Авагяна, Арсеняна, Таманцинери, Туманяна, Исакова, Исаакяна, Левоняна, Ханджяна, Хачатряна, Микояна, Мясникяна, Момика, Нарекаци, Шаумяна, Спандаряна, Орбели, Багдасаряна, Баграмяна,
11:00-16:00 частично село Нор Азнавеберд,
11:00–17:00 город Абовян — абоненты (не являющиеся жильцами) на улице Пионеракан, села Птгни, Зовк, Верин Птгни и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
11:00-13:00 частично город Мартуни и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
11։00-15։00 село Карчагбюр — частично улицы 13, 15, 19,
11:00-17:00 частично село Дзорагюх и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
10:00–12:00 город Иджеван — по адресу: улица Ереванян 271, и 8-й переулок 17,
12:30–14:30 город Иджеван — по адресам: улица Ереванян 141, 168,
11:00-13:30 город Дилижан — частично улицы Василева, Камо и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
11:30–14:30 город Дилижан — частично улицы Т. Петросяна и Калинина,
11։00-16։00 квартал Араславакан села Амасия Амасийского региона,
10:00-12:00 села Агиту, Нораван, Воротан, Вагатин,
11:30–14:30 город Сисиан — частично улица Ханджяна, а также улицы Андраника Манукяна, Еритасардакан, Гетапня, Айгестан, В. Хорена: