Եթե Սոնա Մնացականյանի ու իր չծնված երեխայի գործով ապացույցները ոչնչացվում են՝ ո՞վ է իրականում մեղավոր. Արման Թաթոյան (տեսանյութ)
Չորս տարի առաջ այս օրը ՀՀ վարչապետի ավտոշարասյունը Պարոնյան փողոցում վրաերթի ենթարկեց և մահ պատճառեց հղի վիճակում գտնվող երիտասարդ կնոջը՝ Սոնա Մնացականյանին։
«Միասնության թևեր» քաղաքական նախաձեռնության ղեկավար Արման Թաթոյանն ընդգծում է՝ երբ ճշմարտությունն ակնհայտ է, բայց մեղավորները չեն պատժվում, դա այլևս սխալ չէ, համակարգ է։
«Եթե Սոնա Մնացականյանի ու իր չծնված երեխայի գործով ապացույցները ոչնչացվում են՝ ո՞վ է իրականում մեղավոր»,- նշել է նա։

Арман Татоян: если по делу Соны Мнацаканян и её нерождённого ребёнка уничтожаются доказательства — кто на самом деле виновен? (видео)
Четыре года назад в этот день кортеж премьер-министра Армении на улице Пароняна совершил наезд, в результате которого погибла молодая беременная женщина — Сона Мнацаканян.
Руководитель политической инициативы «Крылья единства» Арман Татоян подчёркивает: когда истина очевидна, но виновные не несут наказания, это уже не ошибка, а система.
«Если по делу Соны Мнацаканян и её нерождённого ребёнка уничтожаются доказательства — кто на самом деле виновен?» — отметил он.