Բերման են ենթարկել պատերազմի հերոս Կանդազին, Հակակոռուպցիոն կոմիտեին մաղթում եմ խաղաղ հարցաքննություն. Նարեկ Կարապետյան
27/04/2026 13:21
Առավոտ բերման են ենթարկել պատերազմի հերոս Կանդազին, Հակակոռուպցիոն կոմիտեին մաղթում եմ խաղաղ հարցաքննություն, այս մասին հայտարարել է «Ուժեղ Հայաստան» կուսակցության խորհրդի անդամ Նարեկ Կարապետյանը։
«Ազերիների երազանքները իրականացնողներին պետք է փոխենք Հայերի երազանքները իրականացնողներով»,- նշել է նա։

Подвергли приводу героя войны Кандаза,желаю Антикоррупционному комитету «мирного допроса» — Нарек Карапетян
27/04/2026 13:28
Героя войны Кандаза сегодня утром подвергли приводу, заявил член совета партии «Сильная Армения» Нарек Карапетян, пожелав Антикоррупционному комитету «мирного допроса».
«Тех, кто реализует мечты азербайджанцев, необходимо заменить на тех, кто будет реализовывать мечты армян», — отметил он.