Որոշել եմ միանալ «Միասնության թևեր» կուսակցությանը. Կապանի ղեկավարի առաջին տեղակալ
Այսօր մենք կանգնած ենք կարևոր ընտրության առաջ, ժամանակն է գործելու միասնական՝ հանուն մեր հայրենիքի անվտանգության և մեր երեխաների երաշխավորված ապագայի, ասել է Կապան համայնքի ղեկավարի առաջին տեղակալ Գոռ Թադևոսյանը։
«Սիրելի՛ կապանցիներ, «Շանթ դաշինք» ազգայնական կուսակցության իմ գործընկերների հետ որոշում եմ կայացրել միանալ Արման Թաթոյանի առաջնորդած «Միասնության թևեր» կուսակցությանը և առաջադրվել ԱԺ պատգամավորի թեկնածու։
Իմ առաջադրումը հստակ նպատակ ունի՝ ԱԺ-ում բարձրաձայնել և պաշտպանել մեր հայրենակիցների, սյունեցիների և կապանցիների շահերը, մասնակցել մեր պետության համար կարևոր որոշումների կայացմանը, նպաստել անվտանգ և արդար Հայաստանի կառուցմանը»։

Первый заместитель главы Капана решил присоединиться к партии «Крылья единства»
«Сегодня мы стоим перед важным выбором — пришло время действовать сообща ради безопасности нашей Родины и гарантированного будущего наших детей», — заявил первый заместитель главы общины Капан Гор Тадевосян.
«Дорогие капанцы, вместе с моими коллегами из националистической партии «Шант альянс» я принял решение присоединиться к возглавляемой Арманом Татояном партии «Крылья единства» и выдвинуть свою кандидатуру в депутаты Национального собрания.
Моё выдвижение имеет чёткую цель — в Национальном собрании поднимать и защищать интересы наших соотечественников, жителей Сюника и Капана, участвовать в принятии важных для государства решений и способствовать построению безопасной и справедливой Армении».