«Երախտագիտությո´ւն ազատության և անկախության պայքարի մարտիկներին». Սերժ Սարգսյանի անունից այսօր ծաղկեպսակ է դրվել Եռաբլուրում
08/05/2026 10:47
Հայաստանի Հանրապետության երրորդ նախագահ, Հայաստանի Հանրապետական կուսակցության նախագահ Սերժ Սարգսյանի անունից այսօր ծաղկեպսակ է դրվել «Եռաբլուր» զինվորական պանթեոնում` հայրենիքի ազատության և անկախության համար իրենց կյանքը զոհաբերած քաջորդիների սխրանքը հավերժացնող հուշապատին:

«Благодарность борцам за свободу и независимость!»։ օт имени Сержа Саргсяна сегодня в Ераблуре был возложен венок
08/05/2026 10:00
Сегодня от имени третьего Президента Республики Армения, Председателя Республиканской партии Армении Сержа Саргсяна в воинском пантеоне "Ераблур" возложен венок к мемориальной стене, увековечивающей подвиг храбрецов, пожертвовавших своими жизнями во имя свободы и независимости Отечества.