Մարդիկ սպասում են վստահություն ներշնչող խոսքի, հստակ ծրագրի և պատասխանատու առաջնորդության. Ծառուկյանը Կոտայքի գյուղեր է այցելել (Տեսանյութ)
Նախընտրական հանդիպումների հերթական կանգառները Կոտայքի մարզի Քաղսի, Չարենցավան, Բյուրեղավան և Նոր Հաճն համայնքներում ևս մեկ անգամ ցույց տվեցին, որ մարդիկ սպասում են ․վստահություն ներշնչող խոսքի, հստակ ծրագրի և պատասխանատու առաջնորդության․ հայտնում են ԲՀԿ-ից:
«Հայրենակիցների աջակցությունն ու վստահությունը մեզ ավելի են պարտավորեցնում շարունակել պայքարը հանուն խաղաղ, բարգավաճ Հայաստանի», - նշում են կուսակցությունից:

People are waiting for a confident speech, a clear program, and responsible leadership: Tsarukyan visited villages in Kotayk (Video)
The latest stops of the pre-election campaign in the Kotayk communities of Qaghsi, Charentsavan, Byureghavan, and Nor Hachn once again demonstrated that people are waiting for confident rhetoric, a clear program, and responsible leadership, the Prosperous Armenia Party reported.
“The support and trust of our compatriots place an even greater responsibility on us to continue the struggle for a peaceful and prosperous Armenia,” the party said.