Նախընտրական քարոզարշավի հերթական կանգառները Տավուշի մարզի Աչաջուր, Իջևան և Գոշ համայնքներն են (Տեսանյութ)
Նախընտրական քարոզարշավի հերթական կանգառները Տավուշի մարզի Աչաջուր, Իջևան և Գոշ համայնքներն են, հայտնել է Գագիկ Ծառուկյանը։
«Չնայած հորդառատ անձրևներին՝ մարդիկ չեն ցանկանում ընդհատել հանդիպումները։ Անկեղծ շփվում են, բարձրաձայնում իրենց համայնքներում չլուծված հարցերը, խոսում առհասարակ կառավարման համակարգում առկա խնդիրների մասին։
Մարդիկ ուզում են, որ իրենց լսեն։ Ուզում են խոսել իրենց դարդ ու ցավի մասին, տեսնել իրենց խնդիրների իրական լուծումները։ Մարդիկ հոգնել են վիրավորանքներից, պիտակավորումներից ու բաժանարար գծերից։
Անկախ բոլոր խնդիրներից՝ իմ կոչն ու հորդորը բոլոր համայնքներում մեկն է․ միասնական ուժերով կարող ենք փոխել այս իրավիճակը և ունենալ բարգավաճ Հայաստան։

Очередные остановки предвыборной кампании – общины Ачаджур, Иджеван и Гош Тавжушской области (видео)
Гагик Царукян сообщил, что очередными пунктами его предвыборной кампании стали общины Ачаджур, Иджеван и Гош Тавушской области.
«Несмотря на проливные дожди, люди не хотят прерывать встречи. Они искренне общаются, поднимают нерешённые проблемы своих общин, говорят в целом о существующих проблемах в системе управления.
Люди хотят, чтобы их услышали. Хотят говорить о своей боли и трудностях, видеть реальные решения своих проблем. Люди устали от оскорблений, навешивания ярлыков и разделительных линий.
Несмотря на все проблемы, мой призыв и обращение во всех общинах остаются неизменными: совместными усилиями мы можем изменить эту ситуацию и построить процветающую Армению.