Էլեկտրամատակարարումը ժամանակավորապես կդադարեցվի
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 19-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
11:00-17:00 Աբովյան փողոց 62, 66 շենքեր, «Վեոլիա Ջուր» ՓԲԸ (Աբովյան 66), Հերացի փողոց 18-24 շենքեր, Մյասնիկյան փողոց 2, 4 շենքեր, Այգեստան 11-րդ փողոց 1-4 առանձնատներ, Արմենակյան փողոց 1-67 առանձնատներ, Նորքի Այգիներ 301-305 առանձնատներ, Իսահակյան փողոց 16, 16ա շենքեր, Կորյունի փողոց 5 շենք, Կորյունի նրբանցք 10, 11 շենքեր և 4, 6, 6/1 առանձնատներ, Նալբանդյան փողոց 130 շենք (ՆԳՆ), Չարենցի փողոց 17 շենք,
11:00-17:00 Մամիկոնյանց փողոց 2-24/3, 30, 46/1-48/3 շենքեր, թիվ 3 մանկական հիվանդանոց, Շիրվանզադեի փողոց 1, 15/32-33/19, 17 շենքեր և առանձնատուն, Ադոնցի փողոց 8-9 շենքեր, Տալբուխինի փողոց 1, 2, 3 շենքեր,
10։00-16։00 Ֆուչիկի փողոց 1/3 շենք և հարակից բնակիչ-բաժանորդներ, Ա. Միկոյան փողոց 103/6 շենք,
10։00-16։00 Հաղթանակ թաղամաս 3, 4, 6 փողոցներ մասնակի,
11:00-17:00 Բագրևանդ թաղամաս 3/1, 16, 45/1, 45/2, 76 շենքեր և հարակից տարածքների առանձնատներ, «Մուլեն Ռուժ», «Ջասթ Դիվելոփեր» ՍՊԸ-ներ, Ն. Ստեփանյան փողոց 3/6 շենք, «Ամիօբանկ», «Կոնվերսբանկ», «Ֆասթբանկ» ՓԲԸ-ներ, «Երևան-1», «Պանինո», «Պրես Ստենդ», «ՎԱԱ Հոլդինգ», «Օլիմպ Քոնսթրաքշն» ՍՊԸ-ներ, արվեստի դպրոցի շենք, զինկոմիսարիատ, Առինջ գյուղ՝ Պ. Սևակի 17 փողոցի առանձնատներ, Խ. Աբովյան թաղամաս 2-րդ փողոցի առանձնատներ, «Վեոլիա Ջուր» ՓԲԸ, «Ստոմ Լայն» ՍՊԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Լ.Մելիքովի փողոց, Մուրացանի փողոց 109 շենք, Ռոստովյան փողոց 13, 15, 17 շենքեր, Բելինսկու փողոցի առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
10:00-16:00 Արշակունյաց պողոտա 45, 47, 49 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Գ․Նժդեհի փողոց 56ա, 56բ շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11:00-17:00 «Արաս Ֆուդ» ՍՊԸ, «Երևանի էլ․տրանսպորտ» ՓԲԸ, «Նարսան» ՍՊԸ, «Մեգահոմ» ՍՊԸ, «Լապորտիվա» ՍՊԸ, «Տելեկոմ Արմենիա» ՓԲԸ, Արշակունյաց պողոտա 48, 48/1, 48/2, 48/3, 50, 50/1, 50/2, 50/3, 52, 52/1, 52/2, 52/3, 54, 54/1, 54/2, 54/3, 56 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ե․Թադևոսյան փողոց 2, 4, 6, 8 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մանթաշյան փ․ 5, 5/2 շենքեր, Մանթաշյան փողոցի առանձնատեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Բագրատունյաց պողոտա 29, 31, 39 շենքեր, Վերին Շենգավիթ 10, 11 փողոցների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Վերին Շենգավիթ 10 փողոց 1, 2, 19ա շենքեր,
11:00-17:00 Ջրաշեն, Արմավիր, Այգեշատ, Տանձուտ, Հայկավան, Ալաշկերտ, Բամբակաշատ գյուղեր,
11:00-12:30 Արտաշատ քաղաք՝ Թումանյան, Իոսիֆյան, Բաղրամյան, Լուսինյան, Նարեկացի, Չաուշի, Նժդեհի և Ավետիսյան փողոցներ մասնակի,
11:00-15:00 Ազատավան գյուղ մասնակի, Նարեկ և Քաղցրաշեն գյուղեր, Այգեզարդ գյուղ մասնակի,
11:00-14:00 Արարատ քաղաք` Ոսկու կորզման ֆաբրիկայի բանավան մասնակի, Երասխ գյուղ մասնակի, Սիսավան, Նոր Ուղի, Գինեվետ գյուղեր, «Վեդու Գինու գործարան» բանավան, Վեդի քաղաք՝ «Արմենիա Տելեկոմ», «Վիվա Արմենիա», «Յուքոմ» և հեռուստակայան ոչ բնակիչ բաժանորդներ,
13:30-15:00 Գետազատ գյուղ մասնակի,
11:00-13:30 Եղեգնաձոր քաղաք՝ Բաղդասարյան, Մաշտոցի, Չարենցի, Ավագյան փողոցներ մասնակի, Գլաձոր գյուղ մասնակի,
11:00-14:00 Վայք քաղաք՝ Շահումյան, 26 կոմիսարների փողոցներ մասնակի, Արենի գյուղ մասնակի, Աղավնաձոր, Խաչիկ, Ամաղու գյուղեր,
10:00-16:00 Ծաղկաձոր քաղաք՝ Մայիսյան, Փահլավունյանց, Մհեր Մկրտչյան, Սարալանջի, Չարենցի փողոցներ, ոստիկանություն, դպրոց, մանկապարտեզ, «Ոսկու աշխարհ» հյուրանոց, «Սոֆիա Առաքելյան» ՍՊԸ, «Միքայել Վարդանյան», «Բրյուսով», «Ադոմաս», «Կուսաստան-Հայաստան» հանգստյան տներ և հարակից այլ բաժանորդներ, Պռոշյան գյուղ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, «Մարտին Սթար» ՍՊԸ, «Կովկաս» ռեստորան, սեփականատեր «Ջ. Ավետիսյան», զինմաս, «Պ և Օ» ՓԲԸ, սեփականատեր «Ս. Պողոսյան», «Վիվա Արմենիա» բջջային օպերատորի կայան, սեփականատեր «Ս. Հովակիմյան», սեփականատեր «Զ. Սարգսյան», սեփականատեր «Ա. Հարությունյան», սեփականատեր «Ն. Թորոսյան», սեփականատեր «Ս. Մանուկյան», «ԷՎԱ-ՄԱԿ» ՍՊԸ, «Պապյան և Որդիներ» ՍՊԸ, «ՍԼԼ ԳԱԶ» ՍՊԸ, Վանահովիտ թաղամաս, Ոլորան թաղամաս, «ԱԻՍԱ» ՍՊԸ,
11։00-13։00 Բալահովիտ գյուղ մասնակի,
11։00-17։00 Ջրվեժ` Բանավան և Մայակ թաղամասերին հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ մասնակի, Գառնի գյուղ՝ Ջ. Ալեքյանի փողոցի բնակիչ և ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Աբովյան քաղաք՝ 5-րդ, 6-րդ, 7-րդ և 8-րդ միկրոշրջաններ մասնակի,
11:30-16:30 Ծովակ գյուղ մասնակի,
11:00-15:00 Սարահարթ, Գոգարան գյուղեր, Գեղասարի գյուղ՝ հանգստյան տուն,
11:00-14:00 Դիլիջան քաղաք՝ Մոլդովական, Թումանյան, Շամախյան, Այգեստան, Սարալանջի, Անդրանիկի, Արցախի փողոցներ, Կալինինի փողոց մասնակի,

ЗАО "Электрические сети Армении" предупреждает, что в связи с проведением плановых ремонтных работы, 19 мая текущего года будет прекращено электроснабжение следующих адресов:
11:00-17:00 жилые дома 62, 66 на улице Абовяна, ЗАО «Веолия Джур» (Абовян 66), жилые дома 18–24 на улице Гераци, жилые дома 2, 4 на улице Мясникяна, частные дома 1–4 на 11-й улице Айгестана, частные дома 1–67 на улице Арменакяна, частные дома 301–305 в квартале Норки Айгинер, жилые дома 16, 16А на улице Исаакяна, жилой дом 5 на улице Корюна, жилые дома 10, 11 и частные дома 4, 6, 6/1 в переулке Корюна, жилой дом 130 на улице Налбандяна (МВД), жилой дом 17 на улице Чаренца,
10։00-16։00 жилой дом 1/3 на улице Фучика и прилегающие абоненты, жилой дом 103/6 на улице А. Микояна,
10։00-16։00 частично улицы 3, 4, 6 квартала Ахтанак,
11:00-17:00 квартал Багреванд - жилые дома 3/1, 16, 45/1, 45/2, 76 и прилегающие частные дома, ООО «Мулен Руж», ООО «Джаст Девелопер», жилой дом 3/6 на улице Н. Степаняна, банки «Амио Банк», «Конверс Банк», «Фаст Банк», компании «Ереван-1», «Панино», «Пресс Стенд», «ВАА Холдинг», «Олимп Констракшн», здание художественной школы, военкомат, село Ариндж - частные дома 17-й улицы П. Севака, частные дома 2-й улицы квартала Х. Абовяна, ЗАО «Веолия Джур», ООО «Стом Лайн» и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
10:00-16:00 улица Л. Меликова, жилой дом 109 на улице Мурацана, жилые дома 13, 15, 17 на улице Ростовяна, частные дома на улице Белинского и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
10:00-16:00 жилые дома 45, 47, 49 на проспекте Аршакуняц и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), жилые дома 56А, 56Б на улице Г. Нжде и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами),
11:00-17:00 ООО «Арас Фуд», ЗАО «Ереванский электротранспорт», ООО «Нарсан», ООО «Мегаом», ООО «Лапортива», ЗАО «Телеком Армения», жилые дома 48, 48/1, 48/2, 48/3, 50, 50/1, 50/2, 50/3, 52, 52/1, 52/2, 52/3, 54, 54/1, 54/2, 54/3, 56 на проспекте Аршакуняц и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), жилой дом 8 на улице Е. Тадевосяна и прилегающие абоненты(не являющиеся жильцами), жилые дома 2, 4, 6 на улице Е. Тадевосяна, жилой дом 5 на улице Манташяна, жилые дома 29, 31, 39 на проспекте Багратуняц, частные дома 10-й улицы Верин Шенгавита и прилегающие абоненты(не являющиеся жильцами), жилой дом 5/2 на улице Манташяна, жилые дома 1, 2 на 10-й улице Верин Шенгавита, частные дома 11-й улицы Верин Шенгавита и прилегающие абоненты(не являющиеся жильцами), частные дома улицы Манташяна и прилегающие абоненты(не являющиеся жильцами), жилой дом 19А на 10-й улице Верин Шенгавита,
11:00-17:00 села Джрашен, Армавир, Айгешат, Тандзут, Айкаван, Алашкерт, Бамбакашат,
11:00-12:30 частично улицы Туманяна, Иосифян, Баграмяна, Лусиняна, Нарекаци, Чауша, Нжде, Аветисяна города Арташат,
11:00-14:00 город Арарат - частично Банаван (территория) фабрики по добыче золота, села Сисаван, Нор Уги, Гиневет, частично село Ерасх, абоненты (не являющиеся жильцами) «Армения Телеком", "Вива Армения", "Юком" и "Телестанция» города Веди, Банаван винного завода Веди,
11:00-15:00 села Нарек, Кахцрашен, частично села Айгезард, Азатаван,
13:30-15:00 частично село Гетазат,
11:00-13:30 город Егегнадзор - частично улицы Багдасаряна, Маштоца, Чаренца, Авагяна, частично село Гладзор,
11:00-14:00 город Вайк – частично улицы Шаумяна и 26 Комиссаров, частично село Арени, села Агавнадзор, Хачик, Амагу,
11:00-16:00 город Вайк - частично улицы Азатутян, Еркрабаннери, В. Амбарцумяна, Сиаманто, частично село Арин, церковь Святого Трдата,
10:00-16:00 город Цахкадзор: улицы Майисян, Пахлавунянц, Мгер Мкртчяна, Сараланджи, Чаренца, полиция, школа, детский сад, гостиница «Воску Ашхар», ООО «София Аракелян», дома отдыха «Микаел Варданян», «Брюсов», «Адомас», «Кусастан-Айастан» и другие прилегающие абоненты, частично село Прошян и прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами), ООО «Мартин Стар», ресторан «Кавказ», собственник «Дж. Аветисян», воинская часть, ОАО «П и О», собственник «С. Погосян», базовая станция мобильного оператора «Вива Армения», собственник «С. Овакимян», собственник «З. Саргсян», собственник «А. Арутюнян», собственник «Н. Торосян», собственник «С. Манукян», ООО «ЭВА-МАК», ООО «Папян и сыновья», ООО «СЛЛ ГАЗ», квартал Ванаовит, квартал Волоран, ООО «АИСА»,
11։00-13։00 частично село Балаовит,
11։00-17։00 частично прилегающие абоненты (не являющиеся жильцами) кварталов Банаван и Маяк села Джрвеж, село Гарни — абоненты (являющиеся и не являющиеся жильцами) улицы Дж. Алекяна, частично 5, 6, 7 и 8 микрорайоны города Абовян,
11:30-16:30 частично село Цовак,
11:00-15:00 села Сараарт, Гогаран, дом отдыха села Гегасар,
11:00-14:00 улицы Молдовакан, Туманяна, Шамахяна, Айгестан, Сараландж, Андраника, Арцаха, а также частично улица Калинина города Дилижан,