Մեր ժողովուրդը ոչ մեկից չպետք է վախենա, քվեախցիկում քաղաքացին ամենազորն է. Արման Թաթոյան
Մեր ժողովուրդը ոչ մեկից չպետք է վախենա, և այս ընտրությունները մեր պետության ճակատագրի մասին են, լրագրողների հետ զրույցում ասաց «Միասնության թևեր» կուսակցության նախագահ Արման Թաթոյանը։
«Քվեախցիկում քաղաքացին ամենազորն է։ Մենք պետք է ոչ թե վախերով ընտրենք, այլ հանուն հույսի ու հավատի, մեր երկրի ապագայի և մենք որոշենք մեր ճակագիրը»,-ասաց Թաթոյանը։
Նա նշեց, որ իր ղեկավարած ուժը կհաղթահարի անցողիկ շեմը։
«Հարցումներն ու մեր շփումները ցույց են տալիս, որ հաղթահարում ենք շեմը, մեզ մնում է ամենակարևորը՝ որքան հնարավոր է շատ ստանանք մեր քաղաքացիների վստահությունը»,-ասաց Թաթոյանը։

Народ не должен никого бояться, в избирательной кабинке гражданин всесилен — Арман Татоян
Народ Армении не должен никого бояться, а предстоящие выборы имеют судьбоносное значение для государства, заявил в беседе с журналистами председатель партии «Крылья единства» Арман Татоян.
«В избирательной кабинке гражданин всесилен. Мы должны выбирать не из страха, а во имя надежды и веры, ради будущего нашей страны и сами определять свою судьбу», — заявил Арман Татоян.
Он также отметил, что возглавляемая им политическая сила преодолеет проходной барьер.
«Опросы и наши контакты показывают, что мы преодолеваем барьер, и нам остается главное — максимально завоевать доверие граждан», — добавил Арман Татоян.