Իշխանությունը զանգվածային ձերբակալություններ է սկսել ու քրեական գործիքակազմն աշխատեցնում է ընտրողաբար. Մարիաննա Ղահրամանյան
Ի պատասխան ԶԼՄ-ների բազմաթիվ հարցումների, Նիկոլ Փաշինյանի իշխանությունը հասկացել է, որ կորցնում է իշխանությունը, ուստի զանգվածային ձերբակալություններ է սկսել ու քրեական գործիքակազմն աշխատեցնում է հրահանգավորված և ընտրողաբար, այս մասին գրել է «Ուժեղ Հայաստան» կուսակցության մամուլի խոսնակ Մարիաննա Ղահրամանյանը։
«Ալիևի հրահանգները կատարող իշխանությունը այսկերպ անհաջող կերպով փորձում է ճնշել Հայաստանում փոփոխություններ բերող ուժին, որի օրակարգում առաջնային է կանխել Հայաստանում 300 000 ադրբեջանցիների բնակեցման ծրագիրը»,-գրել է Ղահրամանյանը։

The government has launched mass arrests and is using the criminal apparatus selectively – Marianna Ghahramanyan
In response to numerous media inquiries, the government of Prime Minister Nikol Pashinyan has realized that it is losing power and has therefore launched mass arrests, using the criminal justice apparatus selectively and in an orchestrated manner, wrote Marianna Ghahramanyan, spokesperson for the Strong Armenia.
“The government, which is carrying out the instructions of Ilham Aliyev, is unsuccessfully trying to suppress the political force bringing change to Armenia, whose primary agenda is to prevent the plan to settle 300,000 Azerbaijanis in Armenia,” Ghahramanyan wrote.