Մարդիկ պատրաստ են քվեարկությամբ փոփոխություն բերելուն․ Դավիթ Անանյան
«Միասնության թևեր» կուսակցության նախընտրական քարոզարշավի 22-րդ օրն ընթացել է Սյունիքի մարզում։ Պատգամավորի թեկնածու Դավիթ Անանյանը, Շահեն Հարությունյանը, Աստղիկ Մատինյանը, Գոռ Թադևոսյանը և քաղաքական թիմի մյուս անդամները եղել են Գորիս և Սիսիան քաղաքներում, քաղաքացիներին ներկայացրել կուսակցության ծրագրերը և պատասխանել ընտրողների հարցերին։
«Երբ խոսում ես մարդկանց հետ, կիսում ես քո գաղափարներն ու մտքերը, տեսնում ես, որ մարդկանց մոտ հույս է արթնանում։ Մենք գիտենք, որ ամեն ինչի հիմքում դրված է մեր յուրաքանչյուր քաղաքացու քվեն։ Մենք տեսնում ենք, որ նրանք պատրաստ են գնալ ընտրությունների և պատրաստ են փոփոխության»,- ասել է պատգամավորի թեկնածու Դավիթ Անանյանը։
«Վերջին տարիները մեր երկրի համար եղել են ցավալի կորուստների և ծանր փորձությունների շրջան։ Սյունիքը ձեռք է բերել հարյուրավոր կիլոմետրերով ձգվող նոր սահման Ադրբեջանի հետ։ Սա նոր սպառնալիք է մեր անվտանգության համար։ Առաջարկում եմ քվեարկել «Միասնության թևեր» կուսակցության օգտին՝ խնդիրները միասին լուծելու համար»,- նշել է պատգամավորի թեկնածու Գոռ Թադևոսյանը։

Люди готовы принести перемены через голосование — Давид Ананян
Кандидаты в депутаты Давид Ананян, Шаген Арутюнян, Астхик Матинян, Гор Тадевосян и другие члены политической команды посетили города Горис и Сисиан, представили гражданам программу партии и ответили на вопросы избирателей.
«Когда общаешься с людьми, делишься своими идеями и мыслями, видишь, что у них появляется надежда. Мы понимаем, что в основе всего лежит голос каждого нашего гражданина. Мы видим, что люди готовы прийти на выборы и готовы к переменам», — заявил кандидат в депутаты Давид Ананян.
В свою очередь кандидат в депутаты Гор Тадевосян отметил:
«Последние годы стали для нашей страны периодом тяжёлых испытаний и болезненных потерь. Сюник получил новую границу с Азербайджаном протяжённостью в сотни километров. Это создаёт новые угрозы для нашей безопасности. Призываю проголосовать за партию «Крылья единства», чтобы вместе решать существующие проблемы».