Երաշխավորված խաղաղություն, բարգավաճ Հայաստան, բարեկեցիկ կյանք․ ճանապարհը, որով տեսնում ենք ապագան․ Ծառուկյան (Տեսանյութ)
30/05/2026 09:05
Թիմակիցների հետ ամփոփեցինք կատարված աշխատանքներն ու քննարկեցինք առաջիկա անելիքները․ տեղեկացրել է Գագիկ Ծառուկյանը։
««Առաջարկ Հայաստանին» ծրագիրը մեր քաղաքական տեսլականն է՝ ուղղված խաղաղության, սոցիալական արդարության և երկրի զարգացման ապահովմանը։ Կարևոր է, որ ծրագրի յուրաքանչյուր դրույթ հասկանալի ու հասանելի ներկայացվի հանրությանը, քանի որ մեր խոսքը հիմնված է պատասխանատվության և իրական գործի վրա։
Սա է այն ճանապարհը, որով տեսնում ենք Հայաստանի ապագան՝
«Երաշխավորված խաղաղություն, բարգավաճ Հայաստան, բարեկեցիկ կյանք»», - ֆեյսբուքյան էջում գրել է Ծառուկյանը։

«Гарантированный мир, процветающая Армения, благополучная жизнь — путь, по которому мы видим будущее»: Царукян (видео)
30/05/2026 10:05
Мы вместе с членами команды подвели итоги проделанной работы и обсудили предстоящие задачи, сообщил Гагик Царукян.
«Программа «Предложение для Армении» — это наше политическое видение, направленное на обеспечение мира, социальной справедливости и развития страны. Важно, чтобы каждое положение программы было понятно и доступно представлено общественности, поскольку наши слова основаны на ответственности и реальных делах.
Именно таким мы видим путь в будущее Армении:
«Гарантированный мир, процветающая Армения, благополучная жизнь», — написал Царукян на своей странице в Facebook.