Քրեական պատասխանատվության վտանգի տակ՝ վաղը հրապարակելու եմ Գորիս-Կապան ճանապարհը հանձնելն ամրագրող փաստաթուղթը. Գեղամ Մանուկյան
01/06/2026 23:54
«Քրեական պատասխանատվության վտանգի տակ, վաղը հրապարակելու եմ Գորիս-Կապան ճանապարհը հանձնելն ամրագրող փաստաթուղթը։ Այն գաղտնի պահվել է պաշտպանության նախարարությունունում»,- գրել է ԱԺ «Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Գեղամ Մանուկյանը։
«Աննա Գրիգորյանի հետ մեկ տարի հարցումներով փորձում էինք ստանալ այդ փաստաթղթի օրինակը։
Վերջը ստացանք։
Սպասեք մանրամասների»,- նշել է Մանուկյանը։

Под угрозой уголовной ответственности завтра опубликую документ, закрепляющий сдачу дороги Горис–Капан: Гегам Манукян
02/06/2026 00:12
«Под угрозой уголовной ответственности завтра я опубликую документ, закрепляющий сдачу дороги Горис–Капан. Этот документ хранился в секрете в Министерстве обороны», — написал депутат парламентской фракции «Армения» Гегам Манукян.
«Вместе с Анной Григорян мы в течение года посредством депутатских запросов пытались получить копию этого документа.
В итоге нам это удалось.
Ждите подробностей», — отметил Манукян.