Մի ամբողջ երկրի ճակատագրի հիմքում դնում են արկածախնդրությունն ու անթասիբությունը. Տիգրան Աբրահամյան
Պարզվում է՝ իշխանությունն ինչ խոսել է 2021-ի նախընտրական փուլում, «իլյուզիաներով» է թելադրված եղել, իսկ հիմա, իրենց պնդմամբ, «խելքի են եկել», այս մասին գրել է ԱԺ «Պատիվ ունեմ» խմբակցության քարտուղար Տիգրան Աբրահամյանը։
«Նախ, խիստ կասկածելի է, որ սրանք «խելքի գալու» միտք ունեն, որովհետև իրենց հրահրած սադրանքները, այլանդակ բառապաշարն ու «կաղ բադիկի» արդարադատությունն ինքնին մատնում են նրանց մտադրությունները։
Մի ամբողջ երկրի ճակատագրի հիմքում դնում են արկածախնդրությունն ու անթասիբությունը, հետո դեռ պետությունից են խոսում»,- նշել է Աբրահամյանը։

В основу судьбы целой страны кладут авантюризм и отсутствие достоинства — Тигран Абрамян
Оказывается, всё, о чём власти говорили в ходе предвыборной кампании 2021 года, было продиктовано «иллюзиями», а сейчас, по их собственным словам, они «образумились». Об этом написал секретарь парламентской фракции «Честь имею» Тигран Абрамян.
«Прежде всего, весьма сомнительно, что у них вообще есть намерение образумиться, поскольку провокации, которые они сами провоцируют, их уродливая риторика и "хромое" правосудие сами по себе выдают их истинные намерения.
В основу судьбы целой страны они кладут авантюризм и отсутствие достоинства, а затем ещё рассуждают о государственности», — отметил Абрамян.