Մենք պատրաստ ենք բոլոր սցենարներին. «Ուժեղ Հայաստան»
«Ուժեղ Հայաստան» կուսակցությունը արձանագրում է՝ իրենց դեմ ուղղված ցանկացած քայլ է՛լ ավելի ակնհայտ է դարձնում իշխանության վախերը։
Հիշեցնենք՝ այսօր «Հանրապետություն» կուսակցությունն էր Նիկոլ Փաշինյանի կոչին հետևելով՝ դիմում ներկայացրել ԿԸՀ՝ «Ուժեղ Հայաստանի» ընտրացուցակի գրանցումն ուժը կորցրած ճանաչելու պահանջով։
Ի պատասխան՝ կուսակցությունից հայտարարել են.
«Հեռացող Փաշինյանը հասկանում է, որ կորցնում է իշխանությունը, ուստի անցել է իր սատելիտ ուժերի միջոցով կազմակերպվող շոուներին։
Որքան մենք ուժեղանում ենք, այնքան փոքր խմբակի վախերն ավելի են սաստկանում։ Մենք պատրաստ ենք բոլոր սցենարներին։ Այս ամենը երկու օրից կավարտվի։ Հանրայինի եթերում պարտված Փաշինյանը շուտով կպարտվի նաև ընտրություններում։

Мы готовы ко всем сценариям — «Сильная Армения»
Партия «Сильная Армения» заявляет, что любые действия, направленные против неё, лишь ещё больше подчёркивают страхи властей.
Напомним, что сегодня партия «Республика», следуя призыву Никола Пашиняна, подала в Центральную избирательную комиссию заявление с требованием признать недействительной регистрацию избирательного списка «Сильной Армении».
В ответ партия заявила:
«Уходящий Пашинян понимает, что теряет власть, поэтому перешёл к организованным шоу через свои сателлитные силы.
Чем сильнее мы становимся, тем сильнее страхи небольшой группы. Мы готовы ко всем сценариям. Всё это завершится через два дня. Пашинян, уже проигравший в эфире Общественного телевидения, вскоре проиграет и на выборах.