Այս ընտրությունները չպետք է դառնան բաց թողնված հնարավորություն. Արման Թաթոյան
Այս ընտրություններն իսկապես պատմական նշանակություն ունեն, մենք այսօր որոշում ենք մեր ապագան, քվեարկությանը մասնակցելուց հետո լրագրողների հետ զրույցում ասաց «Միասնության թևեր» կուսակցության վարչապետի թեկնածու Արման Թաթոյանը։
«Շատ ավելի վատ է, երբ դու հնարավորություն ես ունենում փոփոխություն անելու, արդարություն հաստատելու, բայց բաց ես թողնում այդ հնարավորությունը։ Հետո դա վերականգնել չի լինում։ Ես ուզում եմ, որ այս ընտրությունները չլինեն բաց թողնված հնարավորություն մեզ համար»,-ասաց Արման Թաթոյանը։
Նա նշեց, թե շատ կարևոր է, որ սերունդների միջև համերաշխություն լինի։
«Մեր քաղաքացիներին խնդրում եմ, որ ընտրություն կատարելիս հաշվի առնեն, թե ով իսկապես կարող է երկիրը ղեկավարել»,-ասաց Թաթոյանը։

These elections should not become a missed opportunity for us – Arman Tatoyan
These elections are truly historic, as we are deciding our future today, said Arman Tatoyan, the candidate for prime minister of the Wings of Unity party, in a conversation with reporters after casting his vote.
“It is much worse when you have an opportunity to bring about change and establish justice, but fail to seize that opportunity. Once missed, it cannot be restored. I want these elections not to become a missed opportunity for us,” said Arman Tatoyan.
He noted that solidarity between generations is extremely important.
“I urge our citizens to consider who is truly capable of leading the country when making their choice,” said Tatoyan.