Այն, ինչ անում է Հովիկ Աղազարյանը, կբնութագրեմ ընդամենը մեկ բառով՝ սրիկայություն. Իվետա Տոնոյան
Այն, ինչ անում է Հովիկ Աղազարյանը, կբնութագրեմ ընդամենը մեկ բառով՝ սրիկայություն, այս մասին հայտարարել է ԲՀԿ մամուլի խոսնակ Իվետա Տոնոյանը։
«Այն օրերին, երբ «Բարգավաճ Հայաստան» կուսակցությունը բոլոր իրավական գործիքների կիրառմամբ պայքարում է իր դեմ իրականացվող հրեշավոր անարդարության դեմ՝ յուրաքանչյուր ընտրողի քվեն պաշտպանելու, վերահաշվարկներ իրականացնելու և անցած ընտրություններում ժողովրդի կամարտահայտության իրական պատկերը վերականգնելու համար, նախկին քպական Հովիկ Աղազարյանը զբաղված է, մեղմ ասած, անպարկեշտ բամբասանքով։ Պատվերի նպատակը նույնիսկ էական չէ։
Ես զգուշացնում եմ, որ դատական հայցեր են ներկայացվելու բոլոր նրանց դեմ, ովքեր կփորձեն խաղալ մեր բարի համբավի հետ»,- նշել է Տոնոյանը։

Ивета Тоноян: то, что делает Овик Агазарян, можно охарактеризовать одним словом — подлость
То, что делает Овик Агазарян, можно охарактеризовать всего одним словом — подлость. Об этом заявила пресс-секретарь партии «Процветающая Армения» Ивета Тоноян.
«В те дни, когда партия «Процветающая Армения» всеми предусмотренными законом средствами борется против вопиющей несправедливости, допущенной в её отношении, защищая голос каждого избирателя, добиваясь пересчёта голосов и восстановления реальной картины волеизъявления народа на прошедших выборах, бывший член партии «Гражданский договор» Овик Агазарян занимается, мягко говоря, непристойными сплетнями.
Даже цель этого заказа не имеет принципиального значения.
Предупреждаю, что против всех, кто попытается играть с нашей доброй репутацией, будут поданы судебные иски», — заявила Тоноян.