23/12/2023 15:57Ցավոք, ամեն ինչ նախապես որոշված էր․Ընտրությունները վերածվել են աթոռակռվի․ «Փյունիկ» ֆուտբոլային ակումբ«Մենք շարունակելու ենք պայքարը»։
23/12/2023 15:22Եթե որևէ ակումբի ղեկավար ցանկություն չունի աշխատելու անձամբ ինձ հետ, կան բազմաթիվ մեխանիզմներ, որոնց միջոցով կարելի է ձայնը լսելի դարձնել. Մելիքբեկյան (Տեսանյութ)Վստահեցնում եմ, որ ավելի ակտիվ ենք աշխատելու մեր շահառուների հետ՝ տարբեր կոմիտեների միջոցով և ուղիղ։
23/12/2023 15:01Արմեն Մելիքբեկյանն ընտրվեց ՀՖՖ նախագահ (Տեսանյութ)Հիշեցնենք՝ ՀՖՖ նախագահի պաշտոնում առաջադրված թեկնածուները երկուսն էին՝ Արմեն Մելիքբեկյան և Արաս Օզբիլիզ։
23/12/2023 14:35Վերջին տարիների ընթացքում ապագայի համար լավ սերմեր են ցանվել, գալիք երեք տարիներին էլ հողը պետք է ջրվի. Արմեն ՄելիքբեկյանՉստացվածի համար ներողություն եմ խնդրում։
23/12/2023 14:22Վճռական եմ, որ հայկական ֆուտբոլը թափանցիկ լինի, որ խոսելիս անգամ որևէ մեկը չասի, թե խաղը ծախված էր. Արաս ՕզբիլիզԵս արդար աշխատելու եմ բոլոր ակումբների հետ, անելու եմ հնարավոր ամեն ինչ ձեզ աջակցելու համար։
23/12/2023 13:14Խոստանում եմ՝ հայկական ֆուտբոլն այլևս նույնը չի լինելու. Արաս ՕզբիլիզԵս ցանկանում եմ շնորհակալություն հայտնել բոլոր նրանց, ովքեր այս ամբողջ ընթացքում ինձ հետ են եղել:
23/12/2023 13:05Շախմատի առաջնություն՝ Դատախազության և «Ճախրուկ»-ի հատուկ կարիք ունեցող սաների միջև. հաշիվը՝ ոչ ոքիՄասնակցել է նաև գրոսմայստեր, Հայաստանի հավաքականի կազմում համաշխարհային օլիմպիադաների կրկնակի հաղթող Տիգրան Պետրոսյանը:
23/12/2023 11:38Մխիթարյանը կերկարաձգի պայմանագիրն Ինտերի հետԱյս մրցաշրջանում Մխիթարյանն անցկացրել է 22 հանդիպում։
23/12/2023 09:16Քո կողքին եմ իմ ընկեր և մաղթում եմ հաջողություն. Հենրիխ Մխիթարյանը՝ Արաս ՕզբիլիզինՈւրախ եմ տեսնել, որ Արաս Օզբիլիզի նման բարձր մակարդակի մարզիկն ու անձնավորությունը ՀՖՖ նախագահի թեկնածու է։
22/12/2023 22:42Շատ վճռական եմ տրամադրված․ Արաս Օզբիլիսը՝ վաղվա ընտրության մասինՎաղը Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիայի նոր նախագահ կընտրվի։
21/12/2023 18:39Արթուր Ալեքսանյան, Մալխաս Ամոյան, Վարազդատ Լալայան. Ամփոփվել է «2023 թվականի տարվա 10 լավագույն մարզիկներ» մրցույթըԿԳՄՍ նախարարությունն այսօր անցկացրել է Հայաստանի Հանրապետության 2023 թվականի «Տարվա 10 լավագույն մարզիկներ» մրցույթը:
21/12/2023 14:43Հունվարի 11-21-ը կանցկացվեն Հայաստանի շախմատի առաջնությունները2024 թվականի հունվարի 11-21-ը Տ. Պետրոսյանի անվան շախմատի տուն-մարզադպրոցի դահլիճում տեղի կունենան Հայաստանի տղամարդկանց 84-րդ և կանանց 79-րդ առաջնությունները։
20/12/2023 22:52Հայ մարմնամարզիկներն այս տարի նվաճել են 17 ոսկե, 8 արծաթե, 11 բրոնզե մեդալ«Ամեն ինչ կանեմ, որպեսզի ոսկե մեդալ նվաճեմ ՕԽ-ում»,- ասել է Արթուր Դավթյանը։
20/12/2023 15:39«Տարվա 10 լավագույն մարզիկներ-2023» մրցույթը՝ դեկտեմբերի 21-ինԻրականացնելու են բաց քվեարկություն։
20/12/2023 11:43Լևոն Արոնյանն աջակցություն է հայտնել Արաս Օզբիլիզին՝ ՀՖՖ նախագահի ընտրությունում (Տեսանյութ)Հայաստանի շախմատի տղամարդկանց թիմի նախկին առաջատար Լևոն Արոնյանն իր աջակցությունն է հայտնել Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիայի նախագահի թեկնածու Արաս Օզբիլիզին:

25/10/2010 13:04The Armenian team ended the game with victoryThe Armenian team of 19 years old ended its game of Europe championship in Lithuania with victory.
23/10/2010 16:19Levon Aronian to participate in Corus Chess 2011Corus Chess Tournament is scheduled to be held between January 14 and 30 in Wijk aan Zee, Netherlands.
23/10/2010 15:52Henrikh Mkhitaryan has caught coldBefore the meeting the “Vorsklay” in the frameworks of the premier league of Ukraine Henrikh Mkhitarian missed the training of Donetsk “Shakhtyor”.
21/10/2010 11:43“Mika” is on its heightOn the 4th round the Armenian “Mika” team of the men took a victory over “Bihach SA” with 5:1 score.
20/10/2010 16:00Mika wins European Chess Club Cup third tourMika Armenian men’s chess team gained another victory in the third tour of the European Chess Club Cup in Plovdiv, Bulgaria.
20/10/2010 15:14FIFA publishes ranking list: Armenian national team sets recordFIFA has today published the ranking list of national teams.
18/10/2010 12:00Armenian chess players launched the European championshipIn the Bulgarian Plovdiv city on the men’s chess championship the Armenian Mika club took a victory over the Lugpokerches team of Lugansk.
16/10/2010 15:0120 Armenian chess players take part in the world championship20 representatives of Armenia will partake in the world championship being held in Porto Karas (Khalkidhiki) city in Greece.
16/10/2010 14:17Zhirayr Ohanian Memorial due in IstanbulZhirayr Ohanian Memorial chess tournament is scheduled to be held between October 15 and 17 in Istanbul.
14/10/2010 15:43Tigran Kotanjian wins Karen Asryan Memorial chess tournamentGrandmaster Tigran Kotanjian (Armenia) won Karen Asryan Memorial chess tournament scoring 7 points out of 9.
13/10/2010 18:08Changes in the list of the Armenian 1st championship groupTaking into consideration that the team of Armenian 19 years old football players is passing a training on which will be present 8 football players.
13/10/2010 17:47Tigran Kotanjian loses 0.5 point in 8th tourGrandmasters Konstantin Shanava and Tigran Kotanjian scoring 6.5 points out of 8 took the lead in Karen Asryan Memorial chess tournament.
12/10/2010 13:49Tigran Kotanjian takes leadGrandmaster Tigran Kotanjian scoring 6 points in 7 tours took the lead in Karen Asryan Memorial chess tournament in Jermuk.
12/10/2010 11:29Conference of the Armenian journalists kicks off in StepanakertToday in the capital city of Artsakh, in Stepamakert, kicks off the 5th pan-Armenian conference of the Armenian journalists.