23/12/2023 15:57Ցավոք, ամեն ինչ նախապես որոշված էր․Ընտրությունները վերածվել են աթոռակռվի․ «Փյունիկ» ֆուտբոլային ակումբ«Մենք շարունակելու ենք պայքարը»։
23/12/2023 15:22Եթե որևէ ակումբի ղեկավար ցանկություն չունի աշխատելու անձամբ ինձ հետ, կան բազմաթիվ մեխանիզմներ, որոնց միջոցով կարելի է ձայնը լսելի դարձնել. Մելիքբեկյան (Տեսանյութ)Վստահեցնում եմ, որ ավելի ակտիվ ենք աշխատելու մեր շահառուների հետ՝ տարբեր կոմիտեների միջոցով և ուղիղ։
23/12/2023 15:01Արմեն Մելիքբեկյանն ընտրվեց ՀՖՖ նախագահ (Տեսանյութ)Հիշեցնենք՝ ՀՖՖ նախագահի պաշտոնում առաջադրված թեկնածուները երկուսն էին՝ Արմեն Մելիքբեկյան և Արաս Օզբիլիզ։
23/12/2023 14:35Վերջին տարիների ընթացքում ապագայի համար լավ սերմեր են ցանվել, գալիք երեք տարիներին էլ հողը պետք է ջրվի. Արմեն ՄելիքբեկյանՉստացվածի համար ներողություն եմ խնդրում։
23/12/2023 14:22Վճռական եմ, որ հայկական ֆուտբոլը թափանցիկ լինի, որ խոսելիս անգամ որևէ մեկը չասի, թե խաղը ծախված էր. Արաս ՕզբիլիզԵս արդար աշխատելու եմ բոլոր ակումբների հետ, անելու եմ հնարավոր ամեն ինչ ձեզ աջակցելու համար։
23/12/2023 13:14Խոստանում եմ՝ հայկական ֆուտբոլն այլևս նույնը չի լինելու. Արաս ՕզբիլիզԵս ցանկանում եմ շնորհակալություն հայտնել բոլոր նրանց, ովքեր այս ամբողջ ընթացքում ինձ հետ են եղել:
23/12/2023 13:05Շախմատի առաջնություն՝ Դատախազության և «Ճախրուկ»-ի հատուկ կարիք ունեցող սաների միջև. հաշիվը՝ ոչ ոքիՄասնակցել է նաև գրոսմայստեր, Հայաստանի հավաքականի կազմում համաշխարհային օլիմպիադաների կրկնակի հաղթող Տիգրան Պետրոսյանը:
23/12/2023 11:38Մխիթարյանը կերկարաձգի պայմանագիրն Ինտերի հետԱյս մրցաշրջանում Մխիթարյանն անցկացրել է 22 հանդիպում։
23/12/2023 09:16Քո կողքին եմ իմ ընկեր և մաղթում եմ հաջողություն. Հենրիխ Մխիթարյանը՝ Արաս ՕզբիլիզինՈւրախ եմ տեսնել, որ Արաս Օզբիլիզի նման բարձր մակարդակի մարզիկն ու անձնավորությունը ՀՖՖ նախագահի թեկնածու է։
22/12/2023 22:42Շատ վճռական եմ տրամադրված․ Արաս Օզբիլիսը՝ վաղվա ընտրության մասինՎաղը Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիայի նոր նախագահ կընտրվի։
21/12/2023 18:39Արթուր Ալեքսանյան, Մալխաս Ամոյան, Վարազդատ Լալայան. Ամփոփվել է «2023 թվականի տարվա 10 լավագույն մարզիկներ» մրցույթըԿԳՄՍ նախարարությունն այսօր անցկացրել է Հայաստանի Հանրապետության 2023 թվականի «Տարվա 10 լավագույն մարզիկներ» մրցույթը:
21/12/2023 14:43Հունվարի 11-21-ը կանցկացվեն Հայաստանի շախմատի առաջնությունները2024 թվականի հունվարի 11-21-ը Տ. Պետրոսյանի անվան շախմատի տուն-մարզադպրոցի դահլիճում տեղի կունենան Հայաստանի տղամարդկանց 84-րդ և կանանց 79-րդ առաջնությունները։
20/12/2023 22:52Հայ մարմնամարզիկներն այս տարի նվաճել են 17 ոսկե, 8 արծաթե, 11 բրոնզե մեդալ«Ամեն ինչ կանեմ, որպեսզի ոսկե մեդալ նվաճեմ ՕԽ-ում»,- ասել է Արթուր Դավթյանը։
20/12/2023 15:39«Տարվա 10 լավագույն մարզիկներ-2023» մրցույթը՝ դեկտեմբերի 21-ինԻրականացնելու են բաց քվեարկություն։
20/12/2023 11:43Լևոն Արոնյանն աջակցություն է հայտնել Արաս Օզբիլիզին՝ ՀՖՖ նախագահի ընտրությունում (Տեսանյութ)Հայաստանի շախմատի տղամարդկանց թիմի նախկին առաջատար Լևոն Արոնյանն իր աջակցությունն է հայտնել Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիայի նախագահի թեկնածու Արաս Օզբիլիզին:

10/04/2018 17:45Вардан Минасян назначен главным тренером национальной сборной по футболуПри этом тренером молодежной сборной Армении по футболу стал Армен Гюлбудагянц.
10/04/2018 12:15«Бавария» и «ПСЖ» интересуются вингером «Челси» Кенеди22-летний бразилец удачно выступает за «Ньюкасл» на правах аренды.
09/04/2018 18:39Капелло объявил о завершении тренерской карьерыКапелло тренировал «Милан», «Ювентус», «Реал», «Рому». Во всех клубах, кроме китайского «Цзянсу Сунин», он выигрывал титул чемпиона страны.
09/04/2018 10:35Чемпионат Испании: «Барселона» выграла крупным счетомВ мадридском дерби «Реал» и «Атлетико» сыграли вничью (1:1).
07/04/2018 14:12Лучшим игроком недели в Лиге Европы признан Аарон РэмзиНа приз также претендовали Антуан Гризманн («Атлетико»), за него отдали голоса 17% болельщиков.
06/04/2018 20:19Салах – лучший игрок недели в Лиге чемпионовЗа форварда «Реала» Криштиану Роналду проголосовали 35%, Хамес Родригес из «Баварии» получил 5%, Жерар Пике («Барселона») – 4%.
06/04/2018 18:48Серж Саргсян поздравил президента ФИДЕ Кирсана Илюмжинова с днем рожденияКак сообщает пресс-служба президента Армении, Серж Саргсян поздравил Кирсана Илюмжинова с днем рождения, пожелав всяческого благополучия.
06/04/2018 14:20Артур Петросян подал в отставкуИмя преемника Петросяна на посту наставника сборной Армении будет обнародовано в ближайшие дни.
06/04/2018 12:23В «Тоттенхэме» сомневаются, стоит ли продлевать контракт с Дембеле на 3 годаОднако в лондонском клубе считают риском подписывать с Дембеле долгосрочный контракт, учитывая его возраст и предрасположенность к травмам.
06/04/2018 10:00«Арсенал» разгромил ЦСКА, Мхитарян получил травмуНа 61-й минуте вместо него в игру вступил Алекс Ивоби.
05/04/2018 16:22«Боруссия» летом может устроить чистку составаКоманду может покинуть 8 игроков, среди которых Андрей Ярмоленко, Джереми Толян, Нури Шахин, Гонсало Кастро, Александер Исак и Эрик Дурм.
05/04/2018 12:49Арцахские спортсмены выиграли призовые места на чемпионате Кубка Европы по пауэрлифтингуА тренер Аркадий Закарян занял третье место в соревновании по пауэрлифтингу в весовой категории 105 кг.
05/04/2018 11:14ЛЧ: «Барселона» разгромила «Рому»Также сообщается, что «Ливерпуль» одержал крупную победу над «Манчестер Сити» (3:0).
04/04/2018 11:59«Реал» в гостях уничтожил «Ювентус» – 3:0Форвард мадридцев Криштиану Роналду сделал дубль.
03/04/2018 16:25Арцахский спортсмен стал чемпионом международного турнира (Bидео)Я посвящаю свою победу памяти жертв апрельской войны.