Ավտոյուղի ցիստեռնի մեջ ընկած քաղաքացիները գնացել էին փորձանմուշ վերցնելու
Ինչպես արդեն հայտնել էինք, Թամանցիների փողոցում գտնվող ավտապահեստամասերի խանութի դիմաց երկու քաղաքացի ընկել էին ավտոյուղի ցիստեռնի մեջ և մահացել:
Ոստիկանությունից հայտնում են, որ Արին-Բերդի փողոցի թիվ 2 հասցեում գտնվող հիմնարկության տարածքում` տնօրեն Մախսուդը և պահակ Արմենը (մնացած տվյալները պարզվում են) փորձանմուշ վերցնելու նպատակով բացել են 20 տ տարողությամբ մետաղյա տարան` լցված մոտ 1 տ օգտագործված յուղով, որի ընթացքում, չպարզված պայմաններում, նրանք ընկել են տարայի մեջ և խեղդվել: Նշանակվել է դատաբժշկական փորձաքննություն:

As was reported earlier, two men died yesterday after falling into a car oil tank outside the spare parts shop on Tamantsineri Street in Yerevan.
The police have said that Makhsud, director of a company located at 2 Arin-Berd Street, and watchman of the same company Armen opened a 20- ton capacity metal tank, in which about a ton of spent oil was kept, in order to take samples, but under some unclear circumstances they fell into that container and drowned. Forensic examinations will be conducted. An investigation is underway.