Արդեն որքան ժամանակ է տարբեր միջոցներով մարդկանց փորձում են հավատացնել, որ այսօր հարթակում կանգնած երեք ուժերը ձեզ հուսախաբ են անելու: Նման բան չի լինելու: Այս մասին այսօր ոչ իշխանական եռյակի համատեղ հանրահավաքում իր ելույթի ժամանակ ասաց ԲՀԿ խորհրդարանական խմբակցության քարտուղար Նաիրա Զոհրաբյանը.
«Այսօր այստեղ` հարթակում են արժանապատիվ քաղաքական ուժեր: Ձեր վստահությունն արդարացնելն արժանապատվության հարց է մեզ համար: Վստահեցնում եմ, որ այստեղ կանգնած ուժերից որևէ մեկը ձեզ հուսախաբ չի անի»,- ասաց Նաիրա Զոհրաբյանը:
«Իշխանությունների գնացքն արդեն գնացել է»,- ավելացրեց նա,- «Ու դա գիտակցելով՝ այսօր նրանք փորձում են սահմանադրական չարափոխումներով երկարացնել իրենց ղեկավարումը` թույլ չենք տալու»,- ասաց ԲՀԿ խմբակցության քարտուղարը:
Նաիրա Զոհրաբյանի խոսքով` իրենք ապացուցելու են, որ Հայաստանի Հանրապետությունը երկրի արժանապատիվ քաղաքացունն է. «Այնպես որ, միասին դեպի հաղթանակ»,- ելույթն ավարտեց Նաիրա Զոհրաբյանը:

N. Zohrabyan: Trio of political forces will not disappoint people
The trio of Armenian parliament’s non-coalition forces will not disappoint the people, the secretary of Prosperous Armenia Party (BHK) Ms. Naira Zohrabyan stated at the joint rally of the trio in Yerevan’s Liberty Square today.
“Our leaders stand on this platform today, and to each of them, your trust is a matter of honor and dignity. No one will disappoint you, and we will be strong thanks to you,” N. Zohrabyan said, adding that the train of these authorities is off.
In her words, being aware of it, the authorities are trying to extend their grip on power by means of constitutional reforms. “We will not allow them to do it,” BHK deputy declared.
N. Zohrabyan said they will prove that the Republic of Armenia belongs to citizens with a great sense of dignity. She urged those present to struggle till final victory