Beeline-ը փոխում է բջջային կապի հաշիվների վճարման ժամկետները հետվճարային համակարգի բաժանորդների համար
24/02/2015 12:56
Beeline-ը հայտարարում է բջջային կապի հաշիվների վճարման և համարների արգելափակման ժամկետների փոփոխության մասին հետվճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդների համար:
«2015թ.–ի մարտից Beeline-ը հետվճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդների հաշիվները կներկայացնի ավելի շուտ` գրեթե ամսվա սկզբին: Այս ամենն արվում է այն նպատակով, որպեսզի մենք հաշիվների վճարման օրերին կարողանանք նվազագույնի հասցնել հերթերի թիվը վաճառքի և սպասարկման գրասենյակներում։ Նախորդ ամսվա համար վճարման հաշիվը նախապես ստանալով, հետվճարային հաշվարկային համակարգի բաժանորդները կկարողանան ավելի շուտ մարել դրանք, ինչն ավելի արագ և հարմար կդարձնի սպասարկումը մեր գրասենյակներում», - նշեց Հայաստանում Beeline-ի Գլխավոր տնօրեն Անդրեյ Պյատախինը:
2015 թ. մարտ ամսից սկսած բջջային ծառայությունների մատուցման դիմաց նախորդ ամսվա հաշիվը կներկայացվի ընթացիկ ամսվա 2-ից սկսած: Այդ հաշիվն ենթակա է վճարման մինչև ընթացիկ ամսվա 15-ը: Եթե այդ ընթացքում վճարում չի իրականացվում, ապա տվյալ ամսվա 19-ից ելքային զանգերն արգելափակվում են: Մինչև տվյալ ամսվա 22-ը հաշիվը չմարելու դեպքում կապն ամբողջովին արգելափակվում է, իսկ 3 ամսվա ընթացքում չվճարելու դեպքում բաժանորդի հետ պայմանագիրը լուծարվում է: Հաշիվը վճարելու դեպքում հեռախոսահամարն ապաարգելափակվում է։
Beeline-ի ծառայությունների դիմաց հաշիվների վճարման ժամկետների մասին լրացուցիչ տեղեկատվություն կարող եք ստանալ Beeline վաճառքի և սպասարկման գրասենյակներում, զանգահարելով 0611 անվճար շուրջօրյա հեռախոսահամարին կամ այցելելով www.beeline.am կայք:

Beeline изменил сроки оплаты счетов за мобильную связь для абонентов постоплатной системы
Beeline объявляет об изменении сроков оплаты счетов и блокировки номеров мобильной связи абонентов постоплатной системы расчетов. Об этом сообщает пресс-служба компании.
«Начиная с марта 2015 года, Beeline будет выставлять счета абонентам постоплатной системы расчетов раньше, практически в самом начале месяца. Этим мы стараемся минимизировать количество очередей в наших офисах в привычные дни оплаты счетов. Фактически, раньше получив информацию о счете за предыдущий месяц, абоненты постоплатной системы расчетов смогут раньше погасить их, что сделает обслуживание в наших офисах быстрее и еще удобнее», - отметил генеральный директор Beeline в Армении Андрей Пятахин.
Начиная с 1 марта 2015 года, счет за услуги мобильной связи за предыдущий месяц будет выставлен, начиная со 2-го числа текущего месяца. Этот счет подлежит оплате до 15-го числа текущего месяца. Если в течение этого времени оплата не произведена, исходящие звонки будут заблокированы 19-го числа. При неоплате счета до 22-го числа связь полностью блокируется, а при отсутствии оплаты в течение 3-х месяцев договор с абонентом расторгается. При оплате заблокированная связь будет восстановлена.
Дополнительную информацию о сроках оплаты счетов за услуги Beeline можно получить в офисах продаж и обслуживания Beeline, по бесплатному номеру 0611 и на сайте www.beeline.am.