Զինծառայողներին և նրանց ընտանիքներին ուղված բոլոր տեսակի օգնությունները պետք է իրականացնել Սոցապնախարարության միջոցով
30/04/2016 11:00
Այսուհետ զինծառայողներին և նրանց ընտանիքներին ուղված բոլոր տեսակի օգնությունները փորձել իրականացնել Սոցապ նախարարության միջոցով: Այս մասինFacebook-յան իր էջում գրել է  ՊՆ մամուլի խոսնակ Արծրուն Հովհաննիսյանը:
«Այսօր կա ստեղծված նաև համապատասխան հանձնաժողով: Կա հավասար բաշխելու խնդիր, դուք կարող եք անձամբ տալ ձեր օգնությունները, սակայն որպեսզի բոլորին հասնի, խնդրում ենք այդ հանձնաժողովի հետ համագործակցեք»,- գրել է ՊՆ խոսնակը:

А.Ованнисян: При оказании помощи военнослужащим и их семьям нужно обращаться в министерство труда и социальных вопросов
30/04/2016 15:00
Пресс-секретарь министра обороны Армении Арцрун Ованнисян попросил соотечественников при оказании помощи военнослужащим и их семьям обращаться в министерство труда и социальных вопросов. Об этом Арцрун Ованнисян написал на своей странице в социальной сети Facebook.
«Дорогие соотечественники, просим Вас впредь адресованную  военным и их семьям любую помощь попытаться оказывать посредством министерства труда и социальных вопросов», - отметил он, добавив, что для этого также сформирована соответствующая комиссия.