«Ամառային» ավանդ Կոնվերս Բանկում
Կոնվերս Բանկը, գործարկած ակցիայի շրջանակներում, առաջարկում է մինչև սեպտեմբերի մեկը բանկում ներդնել նվազագույնը 100 հազար դրամի չափով, 12 ամիս ժամկետով «Ամառային» ավանդ և օգտվել ակցիայի ընձեռած  հնարավորություններից: Ավանդի տարեկան անվանական տոկոսադրույքը կազմում է 10%, իսկ Ինտերնետ բանկինգ համակարգով ներդրման դեպքում՝ 10.5%: Ըստ որում, ավանդի ողջ ժամանակահատվածի համար տոկոսագումարը վճարվում է ավանդի ներդրման պահին:
«Ակցիայի շրջանակներում Կոնվերս Բանկի «Կիլիկիա» և «Նոր Նորք» մասնաճյուղերում անհատական պահատուփերի ծառայություն կտրամադրվի ստանդարտ սակագնից 50%-ով նվազեցված սակագնով, ինչպես նաև ներդրված ավանդի գումարի մինչև եռապատիկի չափով վարկային քարտ ստանալու հնարավորություն կընձեռվի», - ասացին բանկում:
Վարկային սահմանաչափը տրամադրվելու է 0% տարեկան դրույքաչափով, առավելագույնը 15 ամիս մարման ժամկետով, որից 3 ամիսը արտոնյալ ժամանակահատվածն է: Դա նշանակում է, որ վարկի մարումը սկսվելու է վարկավորման չորրորդ ամսից:
Վարկային սահմանաչափը հնարավոր է օգտագործել ամառային հանգստի կազմակերպման համար՝ ConverseQvota ակցիայի շրջանակներում՝ բանկի գործընկերների ցանցում:
«Սա Կոնվերս Բանկի հերթական շահավետ առաջարկն է, որն ավանդատուներին հնարավորություն կտա եկամուտ ստանալ խնայողությունների հաշվին, և, զուգահեռաբար, օգտվելով վարկավորումից, ամառային հանգիստը անցկացնել լավագույն պայմաններում», - եզրափակեցին բանկում:
«Ամառային ավանդ»-ի մանրամասներին կարող եք ծանոթանալ այստեղ,  իսկ ConverseQvota ակցիայի մանրամասներին և գործընկերային ցանցին՝ այստեղ:

Депозит «Летний» в Конверс Банке
В рамках объявленной акции, Конверс Банк предлагает вложить до сентября депозит «Летний» в минимальном размере 100 тысяч драмов сроком на 12 месяцев, и воспользоваться возможностями, предлагаемыми акцией. Годовая номинальная процентная ставка депозита составляет 10%, а в случае его вложения по системе Интернет банкинг – 10.5%. При этом, проценты за весь срок действия депозита выплачиваются во время вложения депозита.
«В рамках акции, услуга индивидуальных депозитных ящиков в филиалах Конверс банка «Киликия» и «Нор Норк» будет предоставлена со скидкой в размере 50% от стандартного тарифа, а также будет предоставлена возможность получить кредитную карту до трехкратного размера суммы вложенного депозита», - отметили в банке.
Кредитный лимит будет предоставлен по годовой процентной ставке 0%, с максимальным сроком погашения 15 месяцев, из которых 3 месяца - льготный период. Это означает, что погашение кредита начнется с четвертого месяца после его предоставления.
Кредитный лимит можно использовать для организации летнего отдыха, в рамках акции ConverseQvota, в партнерской сети Банка.
«Это очередное выгодное предложение Конверс Банка, которое предоставит вкладчикам возможность получать доход за счет сбережений и, параллельно пользуясь кредитными услугами, провести летний отдых в наилучших условиях», - отметили в банке.
С подробностями депозита «Летний» можете ознакомиться здесь, а с подробностями акции ConverseQvota и с партнерской сетью – здесь.