Արմեն Աշոտյանի ու Մանե Թանդիլյանի նոր լուսանկարները՝ Բաքվից
ՀՀ Ազգային ժողովի արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովը հրապարակել է Բաքվում գտնվող Եվրանեսթ ԽՎ-ում ՀՀ ԱԺ պատվիրակության ղեկավար, ՀՀ ԱԺ արտաքին հարաբերությունների մշտական հանձնաժողովի նախագահ Արմեն Աշոտյանի ու պատվիրակության անդամ Մանե Թանդիլյանը նոր լուսանկարները:
Նշենք, որ Արմեն Աշոտյանն ու Մանե Թանդիլյանը Բաքու էին մեկնել սեմպտեմբերի 22-ին Եվրանեսթ ԽՎ-ի կողմից կազմակերպված համաժողովին մասնակցելու համար:
Երեկ  Եվրանեսթ ԽՎ-ի համաժողովին Արմեն Աշոտյանի ելույթից հետո «Խաղաղության պլատֆորմի» ներկայացուցիչ Սյուզան Ջաղինյանը փորձել է սադրել վերջինիս, իսկ այսօր Ադրբեջանի խորհրդարանի իրավական քաղաքականության և պետականաշինության հանձնաժողովի անդամ Ռաֆայել Ջաբրաիլովը կոչ է արել շշեր կոտրել հայ պատվիրակների գլխին, որոնք սելֆիներ են տեղադրում Բաքվից:

Армен Ашотян и Мане Тандилян опубликовали новые фотографии из Баку
Руководитель делегации парламента Армении в Парламентской Ассамблее «Евронест», глава постоянной комиссии парламента по внешним отношениям Армен Ашотян и депутат, член фракции «Елк» Мане Тандилян опубликовали новые фотографии из Баку.
Отметим, что Армен Ашотян и Мане Тандилян находятся в Баку для участия в форуме, организованном комиссией по социальным, образовательным, культурным вопросам ПА Евронест.
Вчера после выступления Армена Ашотяна на форуме ПА Евронест представительница «Платформы мира между Арменией и Азербайджаном» Сюзан Джагинян пыталась спровоцировать депутата, а сегодня член комитета парламента Азербайджана по правовой политике и государственному строительству Рафаель Джабраилов призвал разбить бутылки о головы армянских депутатов, которые распространяют в сети фотографии из Баку.