Կոնվերս բանկն ու Հայփոստը համատեղ ակցիա են գործարկել Shopin ծառայությունից օգտվողների համար
«Ակցիայի գործարկմամբ Կոնվերս Բանկը խորացնում է գործակցությունը Բանկի հիմնական բաժնետիրոջ՝ պարոն Էդուարդո Էռնեկյանի կողմից կառավարվող խմբում ներառված մեկ այլ կառույցի «Հայփոստ»-ի հետ՝ փոստային օպերատորի   Sհopin համակարգով անկանխիկ գնումներ կատարողներին  որոշ բանկային ծառայություններ մատուցելով արտոնյալ պայմաներով»,-ասացին Բանկում:
Մասնավորապես, ակցիայի շրջանակներում  Կոնվերս Բանկը  Shopin ծառայությունից 2017թ. ընթացքում օգտված հաճախորդներին առաջարկում է Visa Gold և Visa Classic քարտեր՝  50%-ով զեղչված սպասարկման վճարով, ինչպես նաև  վարկային սահմանաչափով Visa Virtual հաշիվներ:
«Մինչև 1 մլն դրամի չափով վարկային սահմանաչափը կարող է օգտագործվել միայն Հայփոստի Shopin ծառայությունից օգտվելու նպատակով (ապրանքներ ձեռք բերելու և գնված ապրանքի Հայփոստի կողմից առաքման ծառայության վճար)», - եզրափակեցին Բանկում:
Զուգահեռաբար, Կոնվերս Բանկը Հայփոստի որոշ բաժանմունքների հաճախորդներին է առաջարկում ապառիկ վարկավորում՝ մրցունակ պայմաններով:

Конверс Банк и АйПост запустили совместную акцию для пользователей услуги Shopin
«Посредством этой акции, Конверс банк расширяет партнерские отношения с «Айпост» – еще одной структурой, входящей в группу, управляемую основным акционером банка Эдуардо Эрнекяном, предлагая льготные условия предоставления некоторых банковских услуг клиентам, совершающим безналичные покупки по системе Shopin почтового оператора», - сказали в банке.
В частности, в рамках акции Конверс банк предлагает клиентам, воспользовавшимся услугой Shopin в 2017г., карты Visa Gold и Visa Classic с 50%-ной скидкой на плату за обслуживание, а также счета Visa Virtual с кредитным лимитом.
«Кредитный лимит в размере до 1 млн. драмов РА может использоваться только в рамках услуги Shopin «АйПост» (оплата за услугу приобретения товаров и доставки приобретенных товаров со стороны «АйПост»)», - отметили в банке.
Одновременно, Конверс банк предлагает клиентам некоторых филиалов «Айпост» кредиты в рассрочку на конкурентных условиях.