Մանե Թանդիլյանն ու Գևորգ Գորգիսյանը տեսակցել են ձերբակալված Արարատ Միրզոյանին ու Սասուն Միքայելյանին
22/04/2018 19:11
Ազգային ժողովի «Ելք» խմբակցության պատգամավորներ Մանե Թանդիլյանն ու Գևորգ Գորգիսյանն այցելել են ոստիկանության Շենգավիթի բաժանմունք, որտեղ տեսակցել են ձերբակալված պատգամավորներ Արարատ Միրզոյանին և Սասուն Միքայելյանին
«Տեսակցեցինք Արարատ Միրզոյանին և Սասուն Միքայելյանին, իրենց հետ ամեն ինչ կարգին է, կատարվում է քննչական գործողություն:  Այս կապակցությամբ հանդես կգանք հայտարարությամբ:
Արարատ Միրզոյանը փոխանցում է, որ իր տրամադրությունը բարձր է և ամեն ինչ կարգին է», - Facebook-յան իր էջում գրել է Մանե Թանդիլյանը։

Мане Тандилян и Геворк Горгисян виделись с задержанными депутатами Араратом Мирзояном и Сасуном Микаеляном
22/04/2018 19:28
Депутаты парламента Армении от фракции «Елк» Мане Тандилян и Геворк Горгисян побывали в отделении полиции Шенгавит и встретились с задержанными депутатами Араратом Мирзояном и Сасуном Микаеляном.
«Мы виделись с Араратом Мирзояном и Сасуном Микаеляном, с ними все в порядке, проводятся следственные действия. Мы выступим в этой связи с заявлением.
Арарат Мирзоян передает, что у него высокое настроение и все в порядке», - написала на своей странице в Facebook Мане Тандилян.