12 օրը բավարար չէ ամբողջ երկրում պտտվելու ու կուսակցության տեսլականը ներկայացնելու համար. ՕԵԿ-ն ամփոփեց քարոզարշավը
07/12/2018 17:32
ՕԵԿ նախընտրական ցուցակը գլխավորող Արթուր Բաղդասարյանը պնդում է՝ 12 օրը բավարար չէ ամբողջ երկրում պտտվելու ու իրենց տեսլականը ներկայացնելու համար, նման կարծիք Բաղդասարյանը հայտնեց՝ ամփոփելով նախընտրական քարոզարշավը:
«Բայց այս քարոզարշավի ընթացում ՕԵԿ-ը ներկայացրել է բավականին մրցունակ ծրագիր: Մենք ժողովրդին ասում ենք՝  իր գործունեության ընթացքում ինչ է արել ՕԵԿ-ը ու հիմա ինչ ծրագրերով է գնում առաջ», - նշեց Բաղդասարյանը:
Նախընտրական քարոզարշավն ՕԵԿ-ն ամփոփեց Սպիտակի երկրաշարժից տուժածների հիշատակը մեկ րոպե լռությամբ հարգելով:
Հիշեցնենք՝ արտահերթ խորհրդարանական ընտրությունները տեղի կունենան դեկտեմբերի 9-ին, այսօր քարոզարշավի վերջին օրն է: Ընտրություններին մասնակցում է 11 քաղաքական ուժ:

Артур Багдасарян: 12 дней недостаточно, чтобы побывать во всех регионах страны и представить концепцию партии
07/12/2018 18:45
Председатель партии «Оринац еркир» Артур Багдасарян утверждает, что 12 дней недостаточно, чтобы побывать во всех регионах страны и представить свою концепцию. Такое мнение Артур Багдасарян высказал сегодня журналистам, подводя итоги предвыборной кампании.
«Однако в ходе предвыборной кампании партия «Оринац еркир» представила довольно конкурентную программу. Мы говорим народу о том, что сделала партия за время своей деятельности и с какими программами двигается вперед», - отметил Багдасарян.
Партия «Оринац еркир» завершила предвыборную кампанию, почтив минутой молчания память жертв Спитакского землетрясения 1988 года.
Внеочередные парламентские выборы состоятся в Армении 9 декабря, сегодня последний день предвыборной кампании. В выборах участвуют 11 политических сил.