Ջենիֆեր Էնիսթոնը կմայրանա
Դերասանուհու մասին նման լուրեր վաղուց են շրջանառվում: Աղբյուրի խոսքով՝ 50-ամյա դերասանուհին օգնել է մեքսիկական երկու մանկատներում և «սիրահարվել» աղջիկներից մեկին:
«Ջենը շատ էր ուզում վերցնել այդ երեխաներից մեկին: Նա ցանկանում էր դա անել իր նախկին ամուսնու՝ Ջասթին Թերուի հետ: Սակայն, Թերուն միշտ խուսափողական պատճառներ էր մեջբերում, ինչի համար պահը միշտ անհարմար էր լինում», - ասել է աղբյուրը:
Նշվում է, որ դերասանուհին արդեն սկսել է փաստաթղթերի նախապատրաստումը: Նրա ապագա դուստրը կորցրել է ծնողներին, հիմա նա 13 ամսական է:

Дженнифер Энистон впервые станет мамой
Американская актриса, звезда сериала Друзья Дженнифер Энистон станет матерью, сообщает New Idea со ссылкой на источник.
По его словам, 50-летняя актриса помогала в двух мексиканских приютах и захотела взять одну из девочек.
"Джен очень хотела взять одного ребенка, и она хотела этого со своим бывшим мужем Джастином Теру. Однако он все время находил отговорки, почему для этого все время был неподходящий момент", – сказал источник.
Отмечается, что актриса уже начала оформлять бумаги. Ее будущая дочь потеряла родителей, в настоящее время ей 13 месяцев.