Վահագն Չախալյանը կասկածվում է էլիտար շենքեր կառուցող «Եռանավ» ՍՊԸ-ի փոխտնօրենին ծեծի ենթարկելու մեջ
SHAMSHYAN.com-ի տեղեկություններով՝ ոստիկանության Մաշտոցի բաժնի հետաքննչական բաժանմունքում նյութեր են նախապատրաստվում երեկ՝ փետրվարի 19-ին, Երևանում տեղի ունեցած վիճաբանություն-ծեծկռտուքի փաստով։
Ոստիկանության Դավիթաշենի բաժանմունքում օպերատիվ տեղեկություններ են ստացվել, որ նույն օը, ժամը 12։30-ի սահմաններում Դավիթաշեն 4-րդ թաղամասում վիճաբանություն և ծեծկռտուք է տեղի ունեցել Էջմիածին քաղաքի բնակիչ՝ 45-ամյա Գուրգեն Մելքոնյանի և մեկ այլ քաղաքացու միջև, ինչի հետևանքով Գ. Մելքոնյանը մարմնական վնասվածքներ է ստացել։
Գ. Մելքոնյանի հետ վիճաբանել և նրան մարմնական վնասվածքներ է պատճառել Վահագն Չախալյանը։ Ոստիկանությունը ձեռնարկում է անհրաժեշտ օպերատիվ-հետախուզական միջոցառումներ՝ Վ. Չախալյանին հայտնաբերելու ուղղությամբ։
Գ. Մելքոնյանն աշխատում է «Եռանավ» ՍՊԸ-ում՝ որպես փոխտնօրեն, ով զբաղվում է էլիտար շենքեր կառուցելով, իսկ Վ. Չախալյանը հանրությանը հայտնի «Կամք» նախաձեռնության համակարգողն է։

Ваагн Чахалян подозревается в избиении замдиректора ООО «Еренав»
В следственном отделении полиции Маштоца подготавливаются материалы по факту произошедшей вчера, 19 февраля, потасовки в Ереване, сообщает SHAMSHYAN.com.
В отделении полиции Давиташена были получены оперативные сведения о том, что в тот же день, около 12:30, в 4-ом квартале Давиташена произошли спор и потасовка между жителем Эчмиадзина Гургеном Мелконяном и каким-то гражданином, в результате чего Г.Мелконян получил телесные повреждения.
Гургену Мелконяну нанес телесные повреждения Ваагн Чахалян. Правоохранительные органы предпринимают оперативно-розыскные мероприятия для установления местонахождения В.Чахаляна.
Гурген Мелконян работает заместителем директора ООО «Еренав», которая занимается строительством элитных домов в Ереване, а  Ваагн Чахалян известен общественности как координатор инициативы «Камк».