Առանց դրդապատճառի ինչպե՞ս կարող է մարդն ինքնասպան լինել. ինչ-որ մի պատճառ եղել է. Սարգսյանը՝ Կուտոյանի և Հարությունյանի ինքնասպանությունների մասին (Տեսանյութ)
03/02/2026 16:22
Առանց դրդապատճառի ինչպե՞ս կարող է մարդն ինքնասպան լինել, լրագրողների հետ զրույցում, անդրադառնալով այն հարցին, թե ինչը կարող էր պատճառ հանդիսանալ ԱԱԾ նախկին տնօրեն Գեորգի Կուտոյանի և Հայկ Հարությունյանի ինքնասպանությունների համար, ասաց ՀՀ երրորդ նախագահ Սերժ Սարգսյանը։
Նա նշեց նաև, որ իրեն հայտնի չեն պատճառները։

“How can someone commit suicide without a motive?” – Sargsyan on the deaths of Kutoyan and Harutyunyan (Video)
03/02/2026 16:52
“How can a person commit suicide without a motive?” said Armenia’s third President, Serzh Sargsyan, in a conversation with journalists, commenting on the deaths of former National Security Service Director Georgy Kutoyan and Hayk Harutyunyan.
Sargsyan added that he does not know what may have led to their deaths.