06/08/2024 15:04Արթուր Ալեքսանյանը և Մալխաս Ամոյանն Օլիմպիական խաղերի կիսաեզրափակչում ենՀայ ըմբիշները կիսաեզրափակչում են։
06/08/2024 15:01Ինչո՞ւ Արթուր Ալեքսանյանի ու Մալխաս Ամոյանի գոտեմարտերը չեն հեռարձակվել․ պարզաբանում`«Առաջին ալիք»-իցԿիսաեզրափակիչ և եզրափակիչ փուլերի ելույթները կլինեն ուղիղ եթերում:
06/08/2024 13:50Մալխաս Ամոյանը Օլիմպիական խաղերի քառորդ եզրափակչում էՓարիզի օլիմպիական խաղերի ⅛ եզրափակչում հայ ըմբշամարտիկ Մալխաս Ամոյանը ժամանակից շուտ 8:0 հաշվով հաղթեց Ֆինլանդիայի ներկայացուցչին և դուրս եկավ քառորդ եզրափակիչ։
06/08/2024 13:28Արթուր Ալեքսանյանը Օլիմպիական խաղերի քառորդ եզրափակչում էԱրթուր Ալեքսանյանը քառորդ եզրափակչում է։
06/08/2024 13:01Գագիկ Ծառուկյանը Փարիզում է՝ մեր մարզիկների կողքին. օլիմպիական առաջին մեդալը՝ մարմնամարզությունից (Տեսանյութ)Մեդալը նվաճել է մարմնամարզիկ Արթուր Դավթյանը։
06/08/2024 12:50Ուրախ եմ, որ ներկայացնելու եմ իմ նախնիների հայրենիքը. Էլինա ԱվանեսյանՀայաստանի քաղաքացիություն է ստացել։
06/08/2024 12:18Փարիզ-2024. օգոստոսի 6-ին պայքարի մեջ կմտնեն Արթուր Ալեքսանյանն ու Մալխաս ԱմոյանըՀունահռոմեական ըմբշամարտի 1/8-րդ եզրափակչի մեկնարկը կտրվի ժամը 13։30-ին։
06/08/2024 10:44Հայաստանի առաջատար շախմատիստ Հայկ Մարտիրոսյանի մասնակցությամբ «Chessy» թիմը դարձել է աշխարհի կայծակնային շախմատի բրոնզե մեդալակիրՀայկը մեդալ է նվաճել նաև անհատական պայքարում։
05/08/2024 19:05Մարմնամարզության Հայաստանի հավաքականը պատրաստվում է Փարիզից վերադառնալ ԵրևանՀավաքականը մեդալ նվաճեց Օլիմպիական խաղերում։
05/08/2024 16:45Էրիկ Վարդանյանը նշանակվել է «Ուրարտու» ֆուտբոլային ակումբի նոր սպորտային տնօրենԴմիտրի Կուդրյաշովը վերադարձել է թիմի մարզչական անձնակազմ:
05/08/2024 15:26Շնորհավո՛ր ծնունդդ, Ռոմա՛ն. Բերեզովսկին 50 տարեկան էՀայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիան շնորհավորել է լեգենդար դարպասապահին՝ ծննդյան օրվա առթիվ։
05/08/2024 15:18Լևոն Վարդանյանն ու Վլադիսլավ Կուլաչը հեռացել են «Փյունիկ»-իցՖուտբոլիստի անձնական խնդիրների պատճառով:
05/08/2024 14:05Վաղը՝ ժամը 21:30-ին, դիմավորում ենք մեր հզոր տղաներին․ ՄՖԱրթուր Դավթյանը արծաթե մեդալ է նվաճել Փարիզում ընթացող ամառային 33-րդ Օլիմպիական խաղերում:
05/08/2024 13:58Չեմ հանձնվելու, կպատրաստվեմ մյուս օլիմպիական խաղերին, որ ոսկե մեդալով վերադառնամ իմ հայրենիք. Արթուր Դավթյան«Շատ երկար ու դժվար ճանապարհ անցանք»:

29/06/2011 15:22New changes in playlist of the 1st group championship of ArmeniaAs the AFF informs changes have taken place in the playlist of the Armenian 1st group championship.
29/06/2011 13:00Rosella Sensi quits RomaAmerican investor Thomas Di Benedetto and his colleagues have bought out the club.
29/06/2011 12:40“Krasnodar” not selling Yura Movsisyanforward of Armenian Football National and Slavolyub Muslin team Yura Movsisyan is to remain in “Krasnodar”.
28/06/2011 19:11Armenia and Azerbaijan to appear in different groupsThe Armenian and Azerbaijani Football teams cannot appear in the same stage of the election round of the World championship 2014.
28/06/2011 17:09Armenian Youth team is to hold a training matchThe Armenian youth football team under 19 is holding a training meeting at the Football Academy.
28/06/2011 14:21Armenian chess players in AlbenaGM Avetik Grigoryan and IM Valentin Pambukchian have scored 3 points each out of 3 in Albena Open.
28/06/2011 13:53Dvorkovich Memorial: Armenian team in leadThe Armenian chess players are leading with 13.5 points after four rounds.
28/06/2011 13:51Lilit Mkrtchian shares 2nd-3rd placesMkrtchian was 0.5 points behind the winner, WGM Alina Kashlinskaya (Russia).
27/06/2011 14:44Muslin: “Yura Movsisyan was replaced by a fullback”Slavolyub Muslin after the meeting with “Anzhi” team, which ended with the score of 2:2, explained why he replaced Yura Movsisyan.
27/06/2011 14:26Wimbledon 2011: David Nalbandian drops out of tournamentFederer secured a comfortable 6-4, 6-2, 6-4 victory and wrapped the match up in an hour and 48 minutes.
27/06/2011 14:18Pirog-Martirosyan fight may be held in OctoberDmitri Pirog, who is WBA world champion in professional boxing, may have his next fight in October.
27/06/2011 13:54Lilit Mkrtchyan at Marx MemorialMkrtchian is 0.5 points behind the leaders, WGMs Alina Kashlinskaya (Russia) and Ildiko Madl (Hungary).
27/06/2011 13:32Excellent start in Albena OpenGM Avetik Grigoryan, IM Valentin Pambukchian and Tigran Simonian have had two wins each in the first two rounds of Albena Open.
27/06/2011 13:12Henrikh Mkhitaryan in “Shakhtyor” teamYesterday the “Shakhtyor” team of Donetsk had a control meeting with the “Austria” team of Vienna and won with the score of 3:1.
27/06/2011 13:02Varuzhan Akobian wins National OpenArmenian GM Varuzhan Akobian scored 5 points out of 6 and took the first prize in the National Open in Las Vegas, U.S.