02/02/2024 21:28Հայաստանի արագ շախմատի առաջնության չեմպիոն՝ Մանուել Պետրոսյան, փոխչեմպիոն՝ Շանթ ՍարգսյանԿանանց մեջ լավագույն արդյունքն է ցույց տվել Աննա Խաչատրյանը:
02/02/2024 17:55ՊՆ կենտրոնական ապարատի ստորաբաժանումները վոլեյբոլի առաջնության են մասնակցում․ Խաղին հետևել է Սուրեն ՊապիկյանըՄրցանակային տեղեր զբաղեցրածներին կպարգևատրեն։
02/02/2024 13:56ՖԻԴԵ-ի դասակարգման աղյուսակում հայ շախմատիստներից առաջատարը Հայկ Մարտիրոսյանն էԿանանց սանդղակում Էլինա Դանիելյանը 53-րդ տեղում է, Լիլիթ Մկրտչյանը` 71-րդ և Աննա Սարգսյանը` 73-րդ:
01/02/2024 15:46Հայաստանի ազգային հավաքականն ընկերական հանդիպում կանցկացնի Սլովենիայի ընտրանու հետՀանդիպումը՝ հունիսի 4-ին։
31/01/2024 19:44Հայաստանից 4 բռնցքամարտիկ կմեկնի Բուլղարիա` մասնակցելու Ստրանջայի մրցաշարինԱրթուր Մելքումյանի գլխավորությամբ։
31/01/2024 17:39Կանցկացվի Հայաստանի արագ շախմատի առաջնության եզրափակիչ մրցաշարը․ հաղթողը կմասնակցի աշխարհի արագ շախմատի առաջնությանըՄրցաշարը կանցկացվի շվեյցարական մրցակարգով՝ 7 խաղափուլով:
30/01/2024 22:27Նաիր Թիկնիզյանը կարող է տեղափոխվել եվրոպական ակումբՖուտբոլիստի խաղով հետաքրքրված է Եվրոպա լիգայի փլեյ-օֆֆի մասնակից ակումբը
29/01/2024 22:51Հայ երիտասարդ ըմբիշները Մոլդովայում 6 ոսկե, 2 բրոնզե մեդալներ են նվաճելՓայլուն ելույթներ են ունեցել։
29/01/2024 18:12Արսեն Հարությունյանը՝ ըմբշամարտի Գերմանիայի թիմային առաջնության հաղթող․ ներկայացրել է Wacker Burghausen թիմը11 գոտեմարտ է անցկացրել և հաղթել բոլորում։
29/01/2024 15:41Բանակի օրվան նվիրված ֆուտզալի մրցաշար. ԼուսանկարներԵզրափակիչ հանդիպման հաղթող դարձան ՏԷՀԿԿ ֆուտբոլիստները՝ առաջ անցնելով մրցակցին մեկ գոլի առավելությամբ։
29/01/2024 11:45Պարաաթլետ Սարգիս Ստեփանյանը մասնակցելու է միջազգային ֆեդերացիայի կազմակերպված հատուկ հավաքինՓարիզի Պարալիմպիկ խաղերը կկայանան 2024 թվականի օգոստոսի 28-ից սեպտեմբերի 8-ը:
26/01/2024 20:32«Պատրաստ ենք խորացնել գործակցությունը»․ Սուսերամարտի եվրոպական կոնֆեդերացիայի նախագահը հանդիպել է ՀԱՕԿ նախագահի հետ (Տեսանյութ)Սուսերամարտ մարզաձևում միջազգային գործընկերների հետ սերտ համագործակցության շնորհիվ կարող է նոր էջ բացվել հարուստ ավանդույթներ ունեցող հայկական սուսերամարտի պատմության մեջ:
26/01/2024 18:35Ժաննա Անդրեասյանը Սուսերամարտի եվրոպական կոնֆեդերացիայի նախագահի հետ սպորտի զարգացման հարցն է քննարկելՋեորջիո Սկարցիոն ՀՀ ԿԳՄՍ նախարարությունում էր։
26/01/2024 15:38Ռաֆայել Նազարյանն ավարտում է իր աշխատանքը Երևանի «Արարատում»Նրա հետ ակումբից հեռանում են մարզչական շտաբի անդամներ Տիգրան Գևորգյանը, Էրիկ Նազարյանը և Նիկոլայ Սարգսյանը:

06/06/2018 19:52Левандовски намерен перейти только в «Реал»Нападающий «Баварии» Роберт Левандовски старается всеми силами оказаться в «Реале».
06/06/2018 12:06Диогу Далот близок к переходу в «Манчестер Юнайтед»19-летний португалец прошел в «МЮ» медосмотр.
05/06/2018 13:36Чемпионат мира по метанию пирогов с кремом состоялся в ВеликобританииВ этом году повара приготовили для состязаний примерно две тысячи пирогов.
05/06/2018 12:25Роналду, Марсело и Рамос хотят видеть Лаудрупа главным тренером «Реала»Футболисты сливочных в позитивном ключе обсудили возможное назначение датчанина, полагая, что его тренерский стиль похож на стиль Зинедина Зидана.
04/06/2018 20:32«Челси» и «Арсенал» претендуют на вратаря «Барсы» СиллессенаГолкипер Яспер Силлессен, у которого дефицит игровой практики в «Барселоне», пользуется все большим спросом в АПЛ, передает Sports.ru.
04/06/2018 12:13«Барселона» продлил контракт УмтитиФранцуз выступает за каталонский клуб с 2016 года, перебравшись из «Лиона».
02/06/2018 12:27Йоахим Лев опроверг информацию о том, что он может возглавить «Реал»Главный тренер сборной Германии Йоахим Лев опроверг информацию о том, что он может возглавить «Реал» после ухода Зинедина Зидана, передает Sports.ru.
01/06/2018 12:18Марку Силва возглавил «Эвертон»Для португальца это уже третий клуб АПЛ за последние полтора года – ранее он возглавлял «Халл» и «Уотфорд».
31/05/2018 13:38В Федерации футбола Армении есть проблемы, нужен новый президент – Арман СаакянВ Федерации футбола Армении (ФФА) есть какие-то проблемы, заявил в беседе с корреспондентом «CivilNet» президент футбольного клуба «Ширак» Арман Саакян.
31/05/2018 11:19«Ливерпуль» предложил «Лиону» 60 млн евро за ФекираВ связи с этим «Лион» не хочет продавать Фекира до ЧМ-2018, рассчитывая, что его цена после турнира вырастет.
30/05/2018 19:24УЕФА проведет ребрендинг Лиги ЕвропыРебрендинг призван создать уникальную айдентику Лиги Европы, которая поспособствует продвижению турнира и повышению его престижа.
30/05/2018 11:33Йон Гвидетти продолжит карьеру в «Алавесе»Как сообщает Marca, сумма сделки составила 4 миллиона евро.
29/05/2018 16:20«Реал» готов выкупить защитника «Атлетико» Хименеса за 60 млн евро«Реал» готов активировать опцию выкупа 23-летнего Хименеса – 60 миллионов евро.
29/05/2018 15:07Ураган «Альберто» ослаб до тропической депрессииВ сообщении уточняется, что сохраняется угроза выпадения ливневых осадков.