26/01/2024 11:58Նաիր Տիկնիզյանի տեղափոխությունը «Զենիթ» ձախողվել էՀայաստանի ֆուտբոլի ազգային թիմի պաշտպան Նաիր Տիկնիզյանի տեղափոխությունը «Զենիթ» չի կայանա:
25/01/2024 18:45«Ուրարտու»-ն պայմանագիր է կնքել ուկրաինացի Կրավչուկի հետ«Ուրարտու» է տեղափոխվել իռլանդական «Կորկ Սիթի» ակումբից։
23/01/2024 22:46Լևոն Աղասյանը արծաթե մեդալ է նվաճել ՂազախստանումՌոման Ալեքսանյանը դարձավ վեցերորդ մրցանակակիր:
23/01/2024 12:27Բարի լույս, չեմպիոննե՛ր. Հենրիխ Մխիթարյան․ ԼուսանկարներՀենրիխ Մխիթարյանը «Ինտեր»-ի կազմում դարձել է Իտալիայի սուպերգավաթակիր:
23/01/2024 10:24Մխիթարյանն «Ինտեր»-ի կազմում դարձավ Իտալիայի սուպերգավաթակիրԻտալիայի սուպերգավաթը Հենրիխ Մխիթարյանի 23-րդ տիտղոսն է:
22/01/2024 19:48Արսեն Ջուլֆալակյանը վերսկսել է սպորտային կարիերան ու փոխել է մարզական քաղաքացիությունըԱրսեն Ջուլֆալակյանը մարզական կարիերան ավարտելու մասին հայտարարել էր 2021-ին։
22/01/2024 13:09Ռուբեն Նազարեթյանը՝ Ֆուտզալի Հայաստանի 2023 թ․ լավագույն մարզիչԵրկրորդ հորիզոնականում է Հայաստանի գործող չեմպիոն «Երևան ՖԱ»-ի գլխավոր մարզիչ Խաչատուր Միքայելյանը (33 միավոր)։
22/01/2024 12:31Նորվեգիայում հայ մարմնամարզուհին 3 ոսկե մեդալ է նվաճելԱննա Բադալյանը 3 տարբեր մրցաձևերում՝ բազմամարտի, օղակի և գուրզերի, գրավել է առաջին հորիզոնականը:
21/01/2024 17:44Հենրիխ Մխիթարյանը նշում է ծննդյան 35-ամյակը. ինչպես են նրան շնորհավորել խաղընկերները«Ինտերը», Երեւանի «Փյունիկը», Հայաստանի ֆուտբոլի ֆեդերացիան շնորհավորել են Հենրիխ Մխիթարյանին տարեդարձի առթիվ։
21/01/2024 17:05Մարդիկ իսկապես կարծում էին, որ ես կորել եմ․ ՌոնալդուՍաուդյան Ալ-Նասրի և Պորտուգալիայի հավաքականի հարձակվող Կրիշտիանու Ռոնալդուն հիշել է «Մանչեսթեր Յունայթեդի» հետ անցկացրած ժամանակը՝ 2021 թվականին ակումբ վերադառնալուց հետո
21/01/2024 12:13Շախմատի տղամարդկանց առաջնության նոր չեմպիոնը Ռոբերտ Հովհաննիսյանն էՌոբերտ Հովհաննիսյանը Հայաստանի չեմպիոն էր դարձել նաև 2011 թվականին:
20/01/2024 21:21Կամո Հովհաննիսյանը հանդես կգա «Արարատ-Արմենիա»-ի կազմումԿամո Հովհաննիսյանը Հայաստանի ազգային հավաքականում անցկացրել է 78 խաղ և հեղինակել 3 գոլ։
20/01/2024 21:03Կտեղափոխվի՞ արդյոք Սպերցյանը «Յուվենտուս»23-ամյա Սպերցյանը «Կրասնոդարի» կազմում բոլոր մրցաշարերում անցկացրել է 21 հանդիպում։

29/05/2018 11:41«Ливерпуль» согласовал трансфер ФабиньоФабиньо привлек проект «Ливерпуля», который в этом сезоне играл в финале Лиги чемпионов.
28/05/2018 16:46Райола работает над трансфером Погба в «Ювентус»Хавбеком интересуется «Ювентус», за который Погба уже выступал ранее. Сообщается, что агент футболиста Мино Райолауже начал работу по возвращению Погба в Турин.
28/05/2018 11:43Месси, Салах и Роналду вошли в команду сезона Лиги чемпионовЗащитники: Рафаэль Варан, Марсело, Серхио Рамос (все – «Реал»), Виргил ван Дейк («Ливерпуль»), Йозуа Киммих («Бавария»), Джорджо Кьеллини («Ювентус»).
26/05/2018 12:40«Арсенал» заинтересован в приглашении ЛихтштайнераВ «Арсенале» полагают, что 34-летний игрок, который является давней трансферной целью клуба, добавит раздевалке «канониров» опыта и лидерских качеств.
25/05/2018 18:24«МЮ» планирует подписать Манджукича или АрнаутовичаВ случае срыва трансфера хорвата «МЮ» попытается подписать нападающего «Вест Хэма» Марко Арнаутовича.
25/05/2018 11:00Клюйверт близок к переходу в «Рому»имский клуб почти согласовал с голландцами трансфер 19-летнего игрока. «Аякс» просит за Клюйверта 20 миллионов евро, предложение «Ромы» – чуть выше 15 миллионов.
23/05/2018 19:59Эмери назначен главным тренером «Арсенала»Последним местом работы Эмери был французский «ПСЖ», с котором он выиграл 7 трофеев за 2 сезона.
23/05/2018 19:40Содокладчики ПАСЕ посетят АрмениюВ ходе визита содокладчики в основном будут сконцентрированы на обсуждениях вокруг последних политических событий в Армении, предложений нового правительства РА и проведения реформ.
23/05/2018 16:57Эмери назначен главным тренером «Арсенала»Последним местом работы Эмери был французский «ПСЖ», с котором он выиграл 7 трофеев за 2 сезона.
23/05/2018 14:15Представители Буффона и «ПСЖ» обсудили серьезный вопросПо данным Sky Sport Italia, переговоры прошли успешно, итальянец все ближе к заключению с «ПСЖ» 2-летнего контракта.
22/05/2018 20:35«Арсенал» на этой неделе объявит о назначении ЭмериБывший главный тренер «ПСЖ» Унаи Эмери станет преемником Арсена Венгера в «Арсенале».
22/05/2018 19:07«Шахтер» требует у «МЮ» 60 млн евро за ФредаДонецкий клуб готов продать 25-летнего бразильца за 52,5 миллиона фунтов (60 млн евро).
22/05/2018 13:50Как россияне играют в болотный футболБолотный футбол зародился в Финляндии. Игра помогает спортсменам развивать выносливость.
22/05/2018 12:57В учебных заведениях США за 9 лет стреляли в 57 раз чаще, чем в остальных странах G7В материале также приводятся данные о том, что в текущем году огонь в американских учебных заведениях в среднем открывали раз в неделю.
21/05/2018 10:43Чемпионат Испании. «Барселона» победила «Реал Сосьедад»В заключительном туре испанской примеры «Валенсия» обыграла «Депортиво» (2:1), «Атлетико» поделил очки с «Эйбаром» (2:2).