Վարչապետը ներկա է գտնվել «Փոքր Մհեր» կրթահամալիրի նոր մասնաճյուղի բացմանը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը ներկա է գտնվել «Փոքր Մհեր» կրթահամալիրի նոր մասնաճյուղի բացմանը: Նուբարաշեն վարչական շրջանում գտնվող նոր մասնաճյուղում կգործի կրթահամալիրի հիմնական դպրոցը, որտեղ ուսում կստանա 154 երեխա: Այս մասին տեղեկացնում են կառավարությունից:
Կառավարության ղեկավարը շրջել է մասնաճյուղի հիմնանորոգված ուսումնական մասնաշենքում, ծանոթացել կրթահամալիրի սաների համար ստեղծված պայմաններին:
Այնուհետև տեղի է ունեցել կրթահամալիրը համալրած սաների երդման հանդիսավոր արարողությունը: Սաներից մի քանիսին «Խաչ պատերազմի» վզնոցները հանձնել է վարչապետ Աբրահամյանը:

Branch of Pokr Mher educational complex opens in Yerevan
Armenian Prime Minister Hovik Abrahamyan attended today the opening ceremony of the new branch of Pokr Mher educational complex, according to the press office of the government.
The new branch is located in Nubarashen administrative district of the city and accommodates the educational complex’s main school at which 154 children will study.
The prime minister familiarized himself with the repaired building and the conditions created for pupils.
Then a solemn ceremony of oath taking was held, followed by a martial arts performance of schoolchildren.