Անդրանիկ Նիկողոսյան. Ես Վիկտոր Դալլաքյանի կուսակցության ֆինանսավորման հետ որևէ կապ չունեմ. «Ժամանակ»
20/10/2016 09:11
Եվրասիական երիտասարդական խորհրդարանի ղեկավար Անդրանիկ Նիկողոսյանը «Ժամանակ»-ի հետ զրույցում հերքել է լուրերը, թե ինքն է ֆինանսավորում Վիկտոր Դալլաքյանին և հոգում նրա նորաստեղծ կուսակցության ծախսերը։
«Ես Վիկտոր Դալլաքյանի ծրագրերին ու նրա նորաստեղծ կուսակցության ծրագրերին տեղյակ չեմ, բնականաբար ֆինանսավորման հետ որևէ կապ չունեմ», - ասաց Նիկողոսյանը։
Վերջինս, սակայն չի բացառել, որ ապագայում հնարավոր է ֆինանսավորվի: «Մոտ ապագայում իմ կողմից ղեկավարվող կառույցները պատրաստվում են լայնամասշտաբ ծրագրեր իրականացնել կառավարության հետ համատեղ։ Եթե նորաստեղծ կուսակցության ծրագրերը  համապատասխանեն նոր կառավարության ծրագրերին՝ չեմ բացառում ֆինանսավորումը», - հավելել է Անդրանիկ Նիկողոսյանը։

«Жаманак»: Андраник Никогосян опроверг слухи о финансировании Виктора Даллакяна и его новосозданной партии
20/10/2016 10:31
Глава Евразийского молодежного парламента Андраник Никогосян в беседе с газетой «Жаманак» опроверг слухи о финансир»овании Виктора Даллакяна и его новосозданной партии.
«Я не знаком с планами Виктора Даллакяна и программами его новосозданной партии и, естественно, не имею отношения к финансированию, - сказал Никогосян.
Он, однако, не исключил, что в будущем может и профинансировать Даллакяна. «В ближайшем будущем руководимые мной структуры собираются совместно с правительством реализовать широкомасштабные проекты. Если планы новосозданной партии будут соответствовать программам нового правительства, то финансирование не исключается», - добавил он.