Սեյրան Օհանյանը չի բառացում, որ կձերբակալեն իրեն (Տեսանյութ)
«ՕՐՕ» դաշինքը գլխավորող պաշտպանության նախկին նախարար Սեյրան Օհանյանը չի բառացում, որ կձերբակալեն իրեն։
«Ինձ ասել են՝ ճիշտն ասած, ժամանակ չի լինում ուշադրություն դարձնել այդ ամենին», - այսօր լրագրողների հետ հանդիպման  ասաց Սեյրան Օհանյանն՝ անդրադառնալով իրենց ձերբակալելու մասին լուրերին։
Նրա խոսքով՝ այդ բոլոր լուրերն ապատեղեկատվություն են։
«Դրանք բոլորն ապատեղեկատվություն են, ես քայլում եմ Հայաստանի Հանրապետությունում, գտնվում եմ մեծ քաղաքական գործընթացների մեջ, եթե նման տեղեկություն լիներ, գոնե իրավապահ ոլորտից մեկը կանդրադառնար դրան, բայց Հայաստանում ենք, ոչինչ չի բացառվում», - նշեց նա։

Сейран Оганян не исключает возможность своего ареста
Экс-министр обороны Армении, возглавляющий альянс «Оганян – Раффи – Осканян» Сейран Оганян не исключает возможность своего ареста.
«Мне говорили, но у меня, честно говоря, нет времени, чтобы обращать на все это внимание», - заявил Сейран Оганян сегодня в ходе встречи с журналистами, касаясь слухов о своем аресте.
По его словам, все эти сведения – дезинформация.
«Все это дезинформация, я шагаю по Республике Армения, участвую в политических процессах, если бы была подобная информация, хоть кто-нибудь из правоохранительной сферы обратился бы к этому. Но мы живем в Армении и ничего исключать нельзя», - отметил он.