«Կոնվերս Բանկ»-ը վերանայել է ապառիկ վարկավորման պայմանները
«Կոնվերս Բանկ»-ը բարելավել է ապառիկ վարկավորման պայմանները և հաճախորդներին է առաջարկում մինչև 36 ամիս ժամկետով, մինչև 2 մլն դրամի ապառիկ վարկավորում՝ սկսած 9 տոկոս տարեկան տոկոսադրույքից:
Զուգահեռաբար, բանկն իր Shopping card քարտապաններին է առաջարկում 0 տոկոս տարեկան տոկոսադրույքով և 24 ամիս մարման ժամկետով ապառիկ վարկավորում, նշեցին բանկում:
Վարկային հայտի վերաբերյալ որոշումը կայացվում է հնարավորինս սեղմ ժամկետում՝ 15 րոպեում:
«Ավելին՝ վարկավորումը հնարավորինս մեծ թվով մարդկանց հասանելի դարձնելու նպատակով բանկն ընդլայնել է ծառայությունների մատուցման աշխարհագրությունը` որպես գործակալ ներառելով «Հայփոստ» ՓԲԸ բաժանմունքների լայն ցանցը, և ապառիկ վարկավորում է իրականացնում նաև Արմավիրի, Արարատի, Գեղարքունիքի, Վայոց Ձորի, Շիրակի, Կոտայքի, Տավուշի, Լոռու, Արագածոտնի մարզերում», - ասացին բանկում:

«Конверс Банк» пересмотрел условия кредитования в рассрочку
«Конверс Банк» улучшил условия кредитования в рассрочку и предлагает клиентам кредиты в рассрочку со сроком погашения до 36 месяцев, с максимальной суммой 2 млн. драмов, под годовую процентную ставку, начиная с 9 процентов.
Одновременно, банк предлагает держателям своей Шопинг-карты кредиты в рассрочку под годовую процентную ставку 0 процентов со сроком погашения 24 месяца, отметили в банке.
Решение о предоставлении кредита принимается в максимально сжатые сроки – в течение 15 минут.
«Более того, чтобы кредиты были доступны как можно большему количеству людей, банк расширил географию своих услуг и привлек в качестве агента широкую сеть подразделений ЗАО «Айпост», осуществляя кредитование в рассрочку также в областях Армавир, Арарат, Гегаркуник, Вайоц Дзор, Ширак, Котайк, Тавуш, Лори, Арагацотн», - отметили в банке.