Փերիս Հիլթոնը նոր զբաղմունք է գտել
Դերասանուհի և Hilton հյուրանոցային կայսրության նախկին ժառանգորդ Փերիս Հիլթոնը Boohoo բրենդի հետ համատեղ թողարկել է հագուստի նոր շարք: Այդ մասին, հայտնել է Cosmopolitan-ը, փոխանցում է Lenta.ru-ն։
«Ես միշտ սիրել եմ թրենդսեթեր լինել՝ ստեղծելով իմ սեփական ոճը: Ես ինձ ամբողջությամբ ներդրել եմ այս հավաքածուի մեջ, և այն լիովին արտացոլում Է ինձ»,-պատմել է դերասանուհին:
Boohoo-ի ղեկավար Քերոլ Քեյնի խոսքով՝ 70 իրերով ներկայացված շարքում մարմնավորված են 2000-ական թվականների սկզբի՝ Փերիս Հիլթոնի կողմից սիրված բոլոր միտումները: Դրանց թվում հայտնվել են իրանը գրկող երեկոյան զգեստները, թեթեւ մինի-կիսաշրջազգեստները և լողազգեստը:

Пэрис Хилтон нашла себе новое применение
Актриса и экс-наследница отельной империи Hilton Пэрис Хилтон совместно с брендом Boohoo выпустила новую линию одежды, сообщает Cosmopolitan, сообщает Lenta.ru.
«Я всегда любила быть трендсеттером, создавая свой собственный стиль. Я вложила всю себя в эту коллекцию, и она полностью отражает меня», — рассказала актриса.
По словам главы Boohoo Кэрол Кейн, в линейке, представленной 70 вещами, воплощены все любимые Пэрис Хилтон тенденции начала 2000-х годов. Среди них оказались облегающие вечерние платья, летящие юбки-мини и пляжная одежда.