Սեպտեմբերի 10-14-ը պաշտոնական այցով Հայաստան է գալու Ֆրանկոֆոնիայի միջազգային կազմակերպության գլխավոր քարտուղարը
28/08/2018 11:17
Սեպտեմբերի 10-14-ը պաշտոնական այցով Հայաստանում է գտնվելու Ֆրանկոֆոնիայի միջազգային կազմակերպության գլխավոր քարտուղար Միկայել Ժանը, այսօր լրագրողների հետ ճեպազրույցում ասաց ԱԳՆ մամուլի քարտուղարի ժամանակավոր պաշտոնակատար Աննա Նաղդալյանը:
«Այցի շրջանակներում վերջինս մասնակցելու է նաև Երևանում կայանալիք Ֆրանկոֆոն միջազգային ոչ կառավարական կազմակերպությունների 11-րդ հանձնաժողովին», - ասաց մամուլի քարտուղարի պաշտոնակատարը:

Secretary General of the International Organization of La Francophonie Michaëlle Jean to pay official visit to Armenia
28/08/2018 11:28
Secretary General of the International Organization of La Francophonie Michaëlle Jean will be in Armenia from September 10-14 on an official visit.
“Within the framework of the visit he will participate in the eleventh conference of the international francophone non-governmental organization,” acting spokesperson for Armenian Foreign Minister Anna Naghdalyan said at a briefing on Tuesday.