Ես Ազգային ժողովի նախագահի իմ թեկնածուն ունեմ, որը ես չեմ. Լենա Նազարյան
Ես Ազգային ժողովի նախագահի իմ թեկնածուն ունեմ, որը ես չեմ, Aysor.am-ի հարցին ի պատասխան՝ ասաց «Իմ քայլը» դաշինքի պատգամավորի թեկնածու Լենա Նազարյանը:
«Չեմ կարող նշել՝ ով է, դեռ քննարկումներ ենք անում: Ես պաշտպանելու եմ այլ անձի թեկնածությունը», - նշեց նա:
Նազարյանն ընդգծեց, որ իրեն խորհրդարանում է տեսնում և դեռ անելիքներ ունի այնտեղ: Նրա խոսքով՝ անցնող երկու տարիները հնարավորություն չտվեցին խորհրդարանակն աշխատանքներ տանել.
«Ես ավելի շատ քայլել եմ, գտնվել եմ հրապարակներում իմ ընտրողների հետ, բայց կարծում եմ, որ խորհրդարանի աշխատանքը շատ կարևոր է, և ես պետք է առավել շատ հենց խորհրդարանի աշխատանքներում ներգրավված լինեմ», - ասաց նա:

У меня есть свой кандидат в председатели Национального Собрания, и это не я – Лена Назарян
«У меня есть свой кандидат в председатели Национального Собрания, и это не я», - заявила в ответ на вопрос корреспондента Aysor.am кандидат в депутаты от блока «Мой шаг» Лена Назарян.
«Не могу сказать, кто это, мы пока обсуждаем. Я поддержу кандидатуру другого человека», - сказала она.
Лена Назарян подчеркнула, что видит себя в парламенте и считает, что ей предстоит еще много дел там. По ее словам, за прошедшие два года у нее не было возможности для парламентской деятельности.
«Я больше шагала, находилась на площадях вместе со своими избирателями, но считаю, что парламентская работа очень важна и я должна быть как можно больше вовлечена в работу парламента», - сказала она.