Ես Ազգային ժողովի նախագահի իմ թեկնածուն ունեմ, որը ես չեմ. Լենա Նազարյան
Ես Ազգային ժողովի նախագահի իմ թեկնածուն ունեմ, որը ես չեմ, Aysor.am-ի հարցին ի պատասխան՝ ասաց «Իմ քայլը» դաշինքի պատգամավորի թեկնածու Լենա Նազարյանը:
«Չեմ կարող նշել՝ ով է, դեռ քննարկումներ ենք անում: Ես պաշտպանելու եմ այլ անձի թեկնածությունը», - նշեց նա:
Նազարյանն ընդգծեց, որ իրեն խորհրդարանում է տեսնում և դեռ անելիքներ ունի այնտեղ: Նրա խոսքով՝ անցնող երկու տարիները հնարավորություն չտվեցին խորհրդարանակն աշխատանքներ տանել.
«Ես ավելի շատ քայլել եմ, գտնվել եմ հրապարակներում իմ ընտրողների հետ, բայց կարծում եմ, որ խորհրդարանի աշխատանքը շատ կարևոր է, և ես պետք է առավել շատ հենց խորհրդարանի աշխատանքներում ներգրավված լինեմ», - ասաց նա:

Lena Nazaryan sees her future in parliament, has own NA chairman candidate
My Step bloc candidate Lena Nazaryan has her candidate for the post of the National Assembly chairman and it is not her, she told Aysor.am reporter.
“I cannot say who he is, discussions are still underway. I am going to back other person’s candidacy,” she said.
Nazaryan stressed that she sees her in the parliament and has a lot to do there. She said the past two years did not give opportunity to work effectively.
“I have more walked, met with my electorate in squares, but I think the work of the parliament is very important and I must be more engaged in the parliamentary works,” she said.