Ի՞նչ գործ ունի ԿԳՄՍ նախարարն աշխատանքի ժամին ուղղաթիռում. հետաքրքիր է՝ նա ինչի՞ քարոզ է անելու. Գևորգ Պետրոսյան
11/03/2020 15:42
ԿԳՄՍ նախարարն ուղղաթիռով մեկնում է քարոզի, ֆեյսբուքյան իր էջում գրում է ԱԺ «Բարգավաճ Հայաստան» խմբակցության պատգամավոր Գևորգ Պետրոսյանը:
«Հետաքրքիր է՝ նա ինչի՞ քարոզ է անելու...
Կարծում եմ՝ Սյունյաց նահապետական աշխարհում նա քարոզելու բան չունի...
Բայց նա ի՞նչ գործ ունի աշխատանքի ժամին՝ ուղղաթիռում:
Գետնի վրա կրթության, գիտության, մշակույթի ու սպորտի խնդիրները լրիվ լուծել է ու արդեն երկնքի՞ց է կառավարում համակարգը:
Մենակ չասեք, որ արձակուրդում է, որովհետև ես էլ կասեմ՝ «տո լավ է»...
Թո բա թե ինքն այդ ուղղաթիռում տեղ է զբաղեցրել՝ որպես քաղաքացի Արայիկ Հարությունյան...», - գրել է պատգամավորը:

Геворк Петросян: Что делает в рабочее время министр образования, науки, культуры и спорта в вертолете? Интересно, какую агитацию он будет проводить
11/03/2020 16:49
Министр образования, науки, культуры летит на вертолете, чтобы проводить агитационную кампанию, написал на своей странице Facebook депутат парламента от фракции «Процветающая Армения» Геворк Петросян.
«Интересно, какую агитацию он будет проводить…
Думаю, что в патриархальном Суняц ашхар ему нечего пропагандировать …
Но что он делает в рабочее время в вертолете?
Решил все проблемы с образованием, наукой, культурой и спортом на земле и уже управляет системой с неба?!
Только не говорите, что он в отпуске, поскольку я отвечу: неужели…
Вряд ли он летел на этом вертолете куда-нибудь как гражданин Араик Арутюнян…» - написал Геворк Петросян.