29/04/2024 15:28Դու անկեղծ սիրում էիր ֆուտբոլը, նվիրված էիր քո գործին. Ռոբերտ Արզումանյանը՝ Դավիթ Մարտիրոսյանի մասին«Աստված հոգիդ լուսավորի»։
29/04/2024 14:56«Վեստ Արմենիա»-«Փյունիկ» հանդիպումը կսկսվի մեկ րոպե լռությամբ՝ ի հիշատակ Դավիթ ՄարտիրոսյանիԽորին ցավակցություն՝ Դավիթ Մարտիրոսյանի ընտանիքին, հարազատներին և ընկերներին:
29/04/2024 13:22Կյանքից անժամանակ հեռացել է «Փյունիկ» ՖԱ-ի գլխավոր քարտուղար Դավիթ ՄարտիրոսյանըԼույսերի մեջ մնա՛ս, մեր սիրելի Դավի՛թ։
29/04/2024 11:27Ալբերտ Ազարյանի անվան մարմնամարզության մարզադպրոցը կկառուցվի Ծիծեռնակաբերդի խճուղու 2/2 հասցեում«Պլանավորում ենք այդ շենքում անցկացնել աշխարհի առաջնությունը»։
29/04/2024 09:43Բռնցքամարտի Հայաստանի հավաքականը Եվրոպայի առաջնությունն ավարտեց 2 արծաթե ու 5 բրոնզե մեդալովՆշվում է, որ արծաթե մեդալ է նվաճել նաև 48 կգ քաշային Բարեղամ Հարությունյանը։
28/04/2024 18:34Փաշինյանը կնոջ հետ ներկա է գտնվել «Հայաստանի Հանրապետության վարչապետի գավաթ» սեղանի թենիսի սիրողական մրցաշարի եզրափակիչ փուլինՆիկոլ Փաշինյանն ընդգծել է, որ այս մրցաշարերը կարևոր են այն առումով, որ ավելի ու ավելի շատ պետք է կապված լինեն կրթության, դպրոցի հետ։
26/04/2024 16:04«ՀՀ վարչապետի գավաթ» սեղանի թենիսի սիրողական մրցաշարի եզրափակիչը կկայանա ապրիլի 28-ինՀանրապետական եզրափակիչ փուլին կմասնակցեն Երևանի և ՀՀ մարզերի 5-9-րդ և 10-12-րդ դասարանների շրջանում անցկացված մարզային փուլերի հաղթող թիմերը:
25/04/2024 16:30Ալագյազում կկառուցվի Մալխաս և Ռոման Ամոյանների անվան նոր մարզադպրոցԿառավարությունն ընդունել է «Գույքի նվիրաբերությունն ընդունելու և գույք ամրացնելու մասին» որոշում:
25/04/2024 10:57Բռնցքամարտի ԵԱ-ում մեկնարկում են կիսաեզրափակիչները. Հայաստանն ունի 7 ներկայացուցիչ50 կգ քաշային Անուշ Գրիգորյանի մրցակիցը իռլանդացի Սվինի Շանոն է:
24/04/2024 09:43Սերժ Սարգսյանն ու Լևոն Արոնյանը մասնակցել են Կարեն Ասրյանի հուշամրցաշարի բացմանըՄրցաշարի առաջին խաղափուլը կմեկնարկի ապրիլի 24-ին՝ ժամը 15:00-ին:
23/04/2024 11:35Մենք մտանք պատմության մեջ. ՄխիթարյանՄենք միասին պատմություն ենք գրել, դա իմ ընկերների արժանիքն է։
23/04/2024 11:06Հենրիխ Մխիթարյանի բոլոր տիտղոսներըԻտալական «Ինտեր»-ի հետ Մխիթարյանը դարձել է Իտալիայի գավաթակիր, երկու անգամ նվաճել է Սուպերգավաթը և դարձել է 2023/24 մրցաշրջանի չեմպիոն:
23/04/2024 10:31Հենրիխ Մխիթարյանը Միլանի «Ինտերի» կազմում դարձել է Իտալիայի չեմպիոնՍա Մխիթարյանի առաջին չեմպիոնությունն է Եվրոպայի թոփ-5 լիգաներում:
22/04/2024 11:03Բռնցքամարտիկներ Արթուր Բազեյանը, Արարատ Հարությունյանը և Համլետ Հարությունյանը ԵԱ-ի քառորդ եզրափակչում ենՀայաստանը ներկայացնող բռնցքամարտիկները շարունակում են ելույթները՝ Եվրոպայի առաջնությունում:
20/04/2024 19:17Մարմնամարզիկ Արթուր Դավթյանը՝ Աշխարհի գավաթի հաղթողԱշխարհի գավաթի փուլերը վարկանիշային են Փարիզի 33-րդ ամառային Օլիմպիական խաղերի համար:

21/04/2011 12:44Darchinyan: I'm just coming out to destroy PerezVic Darchinyan is facing Yonnhy Perez in Los Angeles this Saturday night.
21/04/2011 10:12Forbes releases list of richest football clubs, playersThe highest-paid football player is Los Angeles Galaxy's David Beckham, according to Forbes 2011 Soccer Valuation, a new survey.
20/04/2011 15:31Pavel Govciyan at Malakoff OpenArmenian IM Pavel Govciyan scored 6 points out of 9 and finished 16th among 205 participants at Malakoff Open chess tournament.
19/04/2011 17:19Our youth team fighting for Kazakhstan’s president’s CupOn April 26-30 in Astana, Kazakhstan, a tournament titled “Cup of the President of the Republic of Kazakhstan” will be held.
19/04/2011 14:43Dubai Open: Vladimir Akopian finishes 11thVladimir Akopian beat Adhiban with black pieces in the last round and finished 11th with 6.5 points at Dubai Open Chess Tournament.
19/04/2011 14:18Sergey Kasparov wins Weiz OpenArmenian GM Sergey Kasparov (Belarus) scored 4 points out of 5 and won the first prize at Weiz Open chess tournament.
18/04/2011 14:56Dubai Open Blitz: Andriasian finishes secondFM Karen H. Grigoryan, GMs Samvel Ter-Sahakyan, David Arutinian were 0.5 points behind the winners.
18/04/2011 13:59Bale voted England’s player of the yearTottenham midfielder Gareth Bale has been voted player of the year by the Professional Footballers' Association.
18/04/2011 13:06Hripsime Khurshudyan – vice champion of EuropeH. Khurshudyan won silver in 75+ kg weight group at the European Weightlifting Championships lifting 254 kg in snatch and clean & jerk combination.
18/04/2011 12:31Weightlifting: Gevorik Poghosyan wins bronzeG. Poghosyan lifted 389 kg in snatch and clean & jerk combination and finished third.
16/04/2011 15:45“Sisli” in Turkish tournamentThe “Sisli” Armenian club of Istanbul had a successful launching in Turkish team selection tournament.In the first three rounds “Sisli” won 3 games.
16/04/2011 13:43Weightlifting: Edgar Gevorgyan finishes seventhGevorg Poghosyan (w/c 94 kg) and Artur Babayan (w/c 105 kg) will perform at European Weightlifting Championships today.
15/04/2011 15:49Chess: Tigran Kotanjian 0.5 points behind leadersTigran Kotanjian beat Surendran in Round 5 at Dubai Open Chess Championship.
15/04/2011 13:48Khoren Gevor suspended six months, fined 5,100 euros“The fact that the suspension wasn’t harsher is due to Manfred Kuechler accepting Gevor’s apology and calling for no serious sanctions."
14/04/2011 17:05Chess: Ashot Anastasyan improves positionThe Armenian chess player is only 0.5 points behind Volkov and Negi who have got 100 percent results.