26/03/2024 11:16Մեկնարկում է ՈՒԵՖԱ Ֆուտզալի Չեմպիոնների լիգայի եզրափակիչ հանդիպումների տոմսերի վաճառքըՀայտնում է ՀՖՖ մամուլի քարտուղարությունը:
25/03/2024 22:11Թիմը վերականգնվել է, պատրաստ ենք վաղվա խաղին․ ՊետրակովՊետրակովը պատասխանել է լրագրողների հարցերին։
25/03/2024 13:41Չեմպիոններ Արմեն Նազարյանն ու Վաղինակ Գալուստյանը պարգևատրվել են ԿԳՄՍՆ ոսկե մեդալովՍպորտի ոլորտում ունեցած նշանակալի ավանդի և ներդրման համար։
25/03/2024 11:46Հայաստանի հավաքականը մեկնում է ՉեխիաԸնկերական խաղ կանցկացնեն Չեխիայի հավաքականի հետ:
21/03/2024 21:27Անհրաժեշտ են այնպիսի խաղացողներ, որոնք կուժեղացնեն Հայաստանի ազգային հավաքականը․ Պետրակով«Սա ֆուտբոլ է, ու պետք է խնդիր լուծել»:
21/03/2024 17:42Հաճույք եմ ստանում շախմատ խաղալուց. հնարավորություն է տալիս կանխատեսել մրցակցի հետագա քայլերը․ Հենրիխ ՄխիթարյանՀենրիխ Մխիթարյանը հարցազրույց է տվել։
21/03/2024 14:52Neuralink իմպլանտով առաջին անդամալույծ տղամարդը շախմատ է խաղացել՝ օգտագործելով մտքի ուժըՈւղեղի մեջ իմպլանտի տեղադրման վիրահատությունը տեղի է ունեցել հունվարի 28-ին։
21/03/2024 14:49Հաստատվել է Հայաստան-Կոսովո հանդիպումը սպասարկող մրցավարական անձնակազմըՀանդիպումը կկայանա մարտի 22-ին՝ ժամը 20։00-ին (Երևանի ժամանակով)։
20/03/2024 14:45100.000 դոլար արցախահայությանը՝ Խաչանով-Ռուբլյով բարեգործական խաղիցԽաչանովը հայտնել է, որ արցախահայության օգնելու նպատակով ԱՄՆ Գլենդեյլ քաղաքում թենիսիստ Անդրեյ Ռուբլյովի հետ անցկացրած բարեգործական խաղում հավաքվել է 100 հազար դոլարից ավելի գումար.
20/03/2024 12:51Ռուսներն ու բելառուսները չեն մասնակցի Օլիմպիական խաղերի բացման արարողությանը. ՄՕԿԵրեքշաբթի օրը կոմիտեն չեզոք մարզիկների համար սահմանեց մի շարք կանոններ:
20/03/2024 12:44Ուգոչուկվու Իվուն չի մասնակցի Կոսովոյի և Չեխիայի հետ հանդիպումներինԳտնվում է ֆունկցիոնալ ոչ բավարար մարզավիճակում:
19/03/2024 19:04Հենրիխ Մխիթարյանը իրականացրել է փոքրիկ ֆուտբոլասերի երազանքը«Շնորհակալ եմ տղայիս օրը տոն դարձնելու համար»,- գրել է Ղազարյանը։
18/03/2024 21:03«Ամեն խաղ պիտի խաղանք՝ ինչպես վերջինը»․ Հարոյանը՝ Կոսովոյի և Չեխիայի դեմ ընկերական խաղերից առաջՊատրաստվում են։

16/03/2011 14:09Krikor Sevag Mekhitarian in ReykjavikArmenian GM Krikor Sevag Mekhitarian (Brazil) has scored 5.5 points out of 8 before the last round of Reykjavik Open.
16/03/2011 12:32Levon Aronian stays in leadAmber Tournament: Aronian has scored 6 points and stays in the lead with combined results.
15/03/2011 16:22All tickets for Armenia-Russia meeting sold outAccording to information we got last night there were almost no tickets left in the box-offices for “Euro-2012” Armenian–Russian election-round match.
15/03/2011 12:27Krikor Sevag Mekhitarian in ReykjavikArmenian GM Krikor Sevag Mekhitarian (Brazil) has scored 4.5 points out of 7 at Reykjavik Open (Iceland).
15/03/2011 11:06Levon Aronian at Amber TournamentLevon Aronian drew blindfold and rapid games with Magnus Carlsen in Round 3 at Amber Rapid and Blindfold Chess Tournament in Monte Carlo, Monaco.
14/03/2011 13:38Amber Tournament: Levon Aronian leads combined tournament tableLevon Aronian participates in the last, 20th Amber Rapid and Blindfold Chess Tournament in Monte Carlo, Monaco.
12/03/2011 14:26Krikor Sevag Mekhitarian in ReykjavikArmenian GM Krikor Sevag Mekhitarian (Brazil) has scored 2 points after the third round in the Reykjavik Open (Iceland).
12/03/2011 14:16Amber Tournament: Levon Aronian to play with GiriAmber Blindfold and Rapid Chess Tournament starts today. Levon Aronian will play with Giri in Round 1.
11/03/2011 17:38Zebelyan moved to Minsk “Dinamo”The ex-attacker of the Armenian National Football team Robert Zebelyan has signed a contract with “Dinamo” for 3 years.
11/03/2011 15:14Krikor Sevag Mekhitarian in ReykjavikGM Krikor Sevag Mekhitarian (Brazil) has scored 1 point after the second round of Reykjavik Open (Iceland).
10/03/2011 19:45“Banants” solving the problem in practice“Banants” of Yerevan solved the issue of coming out for the semifinal for the Cup in the first half of the quarter final winning “Gandzasar” team.
10/03/2011 15:50Henrikh Mkhitaryan’s transfers cost 10 million Euros"The way Donetsk players won one of the strongest clubs of Italy amazed European grand scouts,” "Terrikone" cited Arkady Zaporozhanu’s words.
10/03/2011 14:56Armenian chess players in European Women's ChampionshipElina Danielian, Lilit Mkrtchian, Lilit Galojan, Nelly Aginian, Siranush Andriasian will participate in the European Women's Individual Championship.
09/03/2011 18:51Lilit Mkrtchian to play in SisliArmenian WGM Lilit Mkrtchian has been invited by the Sisli club of Istanbul to play in the Turkish Club Championship in this team.
09/03/2011 17:35Mashhad tournament: Tigran Kotanjian comes 31stArmenian GM Tigran Kotanjian scored 7 points out of 11 and took the 31st place among 228 participants in Mashhad tournament (Iran).